100 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Silva Beach ****

Popis lokality

Kedysi rybárska dedinka, dnes rušné a obľúbené letovisko Hersonissos sa nachádza v zálive Malia, v oblasti bohatej na archeologické nálezy. Každý dovolenkár si tu nájde svoje - piesočnaté pláže, kaviarne s gréckou hudbou, bary, diskotéky aj historické pamiatky.

Info

Pekný hotelový komplex je situovaný v letovisku Hersonissos, priamo pri pláži a pri hlavnom korze plnom obchodov a zábavy. Je vybudovaný v štýle krétskej dedinky, kde ubytovacia časť obkolesuje bazén s ležadlami. Reštaurácia ústi priamo na pláž. Plážová časť sa skladá z dvoch menších skalnatých zálivov s piesočnatou časťou pre ležadlá a väčšou plážou, kde plážový servis pokračuje. Ležadlá sa rozprestierajú aj okolo druhého, tzv. plážového bazéna. Vzdialenosti pláž 20 m centrum 300 m nákupné možnosti 50 m letisko 25 km

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky rodinné izby, možnosť dvoch prísteliek vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy klimatizácia, TV/SAT WiFi (zdarma), vysokorýchlostné WiFi (za poplatok) minichladnička, kanvica trezor (za poplatok) balkón alebo terasa detská postieľka (na vyžiadanie) Vybavenie hotela: recepcia, WiFi (zdarma) vysokorýchlostné WiFi (za poplatok) hlavná reštaurácia 2 tematické á la carte reštaurácie (za poplatok) lobby bar, bar pri bazéne, plážový bar 2 vonkajšie bazény, detský bazén slnečníky a ležadlá pri bazéne (zdarma) masáže, sauna, jacuzzi (za poplatok)

Stravovanie

All inclusive raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov grilované jedlá (11.00 – 12.30) popoludňajšie ľahké občerstvenie, snack, koláče, sušienky (16.00 – 18.00) káva, čaj, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby, a tiež vybrané značkové alkoholické nápoje (10.00 - 23.00) zmrzlina pre deti ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži

Pláž

menšia piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, pri vstupe do mora miestami kamene ležadlá a slnečníky (zdarma)

Šport a zábava

medzinárodný animačný program tenisový kurt (za poplatok) plážový volejbal, vodné pólo stolný tenis, šípky vodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2,5 hod. transfer cca 40 min

Mienka CK

Veľmi príjemny hotelovy komplex s kvalitnymi službami. Vynimočnosťou je plážovy servis v cene. Stačí si len vybrať ležadlá pri jednom z dvoch bazénov, v soláriu s vyhľadom na more alebo priamo v jednom zo zálivov či na pláži. Hotel je známy veľmi dobrou kuchyňou s veľkym vyberom jedál. Umiestnenie komplexu dovoľuje vychutnať si večerné korzo len niekoľko krokov od hotela. Ideálna poloha a vyborné komplexné služby sú základom spokojnej dovolenky.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Kréta