Hotel Sunset Resort

  Bulharsko, Pomorie

SUNSET RESORT

    Bulharsko, Pomorie
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis

Vzdialenosť od letiska: Burgas medzinárodné letisko 8km
Najbližšie mesto (km): Pomorie 3km
Typ pláže: Piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 20m

Základné informácie

Luxusný päťhviezdičkový hotel Sunset Resort pozostáva z piatich hlavných budov a šiestich deluxe viliek a má celkovo 770 izieb. Nachádza sa priamo na  400 m dlhej, krásnej prírodnej piesočnatej pláži v novej štvrti Pomoria. Nachádza sa blízko hlavnej diaľnice Burgas – Varna, ktorá spája hotelový komplex s veľkomestom Burgas, antickým Nessebarom, rovnako ako s najväčším a najpopulárnejším dovolenkovým strediskom na čiernomorskom pobreží, Sunny Beach (Slnečné pobrežie). Disponuje súkromnou plážou, štyrmi vonkajšími bazénmi, dvoma bazénovými barmi, stráženým plateným parkoviskom, požičovňou bicyklov (za poplatok), dvoma konferenčnými sálami (kapacita až do 580 osôb), internetovým pripojením v spoločných priestoroch, práčovňa, čistiareň, zmenáreň a mnohé ďalšie možnosti.

Poloha

Hotel sa nachádza 20m od pláže, 8km od medzinárodného letiska v Burgase, približne 3 km do centra letoviska Pomorie a 20 km od historického centra Nesebaru. Do centra Pomoria, Sunny Beach a Burgasu  chodí pravidelne linkový autobus zo zastávky, ktorá sa nachádza 300m od hotela

Vybavenie izieb

Moderne vybavené izby majú balkón, klimatizáciu, SAT-TV, telefónom, chladničkou, kúpeľnou s vaňou alebo sprchovým kútom, fénom a osuškami. Za poplatok hotel ponúka izbový servis, minibar na izbe, trezor a Wifi. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž

Súkromná, 400 m dlhá piesková pláž patriaca hotelu sa nachádza 20m od komplexu. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú k dispozícii hosťom hotela na pláži za poplatok.

Strava

Možnosť stravovania v rezorte je formou raňajok, polpenzie a  All Inclusive. V hoteli je hosťom k dispozícii 5 hlavných reštaurácií, 4 a la carte reštaurácie (francúzska, talianska, ázijská, rybia), lobby bar, denný a nočný bar. Mimo hlavnej budovy sú tu aj 2 bazénové a 3 plážové bary. Raňajky, obed, večera vo forme bufetových stolov.

Pre deti

Pre deti je k dispozícii ihrisko, detská časť vonkajšieho bazénu a detský bazén so šmykľavkou, vnútorný bazén s mini šmykľavkou, detská postieľka (za poplatok), detská stolička v reštaurácii, detský klub(4-12 rokov), hracie automaty( za poplatok) a animácie pre deti. Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava

Hotel má k dispozícii vonkajší a vnútorný bazén, vírivka, fitness centrum (za poplatok), stolný tenis a spoplatnený biliard a bowling. Pre dospelých aj pre deti sú v ponuke animácie (aerobik, vodná gymnastika, boccia, vodné pólo, plážový volejbal, plážový futbal, zumba, šípky).

Wellness

Služby wellness centra sú v hoteli spoplatnené. Poskytujú masáže, SPA centrum, sauny rôzneho druhu, peeling, turecký kúpeľ, kaderníctvo, salón krásy, solárium.

Koncept

Hotel ponúka koncept: Raňajky, Polpenzia alebo All inclusive - zahŕňa 24 hodinové občerstvenie vo forme raňajok, obedu, večere, polnočného bufetu, neskorých raňajok, tematických bufetových raňajok, diétneho bufetu, zmrzliny, kávy, čaju, koláčov, miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov. Všetci hostia s formou konceptu All Inclusive nosia počas celého pobytu náramok.


Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Sunset Resort *****
Typ pláže: piesočnatá, mólo
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 128 813
dnes zatvorené

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-sunset-resort-pomorie-bulharsko-z1128813/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.