350 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Tia Maria ***

Tia Maria je ideálna voľba pre tých, ktorí vyhľadávajú dovolenku plnú zábavy, nočného života a množstvom nákupných možností.

Poloha:
Nachádza sa nedaleko širokej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, v tesnej blízkosti pešej promenády, obchodíkov, denných i nočných barov a reštaurácií. Samotné centrum Slnečného pobrežia je necelých 800 m od hotela. Od medzinárodného letiska je vzdialený približne 38 km.

Vybavenie:
6- poschodová budova, 276 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, bar, bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá a slnečníky pri bazéne. Za poplatok: kaderníctvo, obchod, trezor (na recepcii), stolný tenis, zmenáreň, room service.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (20 m2),za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné izby (2 spálne, max 3+2), apartmány (40 m2, obývacia miestnosť, 1 spálňa, kuchynský kútik, max 2+3), TV, klimatizácia,kúpeľňa, sprcha, WC,sušič na vlasy,chladnička, balkón.Za poplatok:WiFi, detská postieľka.

Stravovanie:

Raňajky formou bufetu. Za príplatok: polpenzia alebo all inclusive: obedy, večere, káva, čaj, miestne nelkoholické a alkoholické nápoje. Raňajky 08:00 - 10:00, obedy 12:30 - 14:00, večere 18:30 - 21:00.

Pláž:

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vhodným aj pre neplavcov sa nachádza asi 450 m od ubytovania. Ležadlá, slnečníky, plážový bar a množstvo vodných športov sú k dispozícii za poplatok.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie