150 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hoteľa Hotel Titan Garden ****

Poloha a popis

Krásny hotel ponúkajúci príjemné prostredie s niekoľkými bazénmi, posedením v záhrade i krásnou plážou. Areál hotela je vhodný pre rodiny s deťmi i všetky vekové kategórie. Hotel je novo postavený (r. 2003) .Nachádza sa v Konakli v Alanyi, 130 m od pláže. Vzdialenosť od najbližších nákupných možností je 1000 metrov a od letiska 110 km.

Vybavenie hotela

Hotel je vybavený recepciou, lobby, wifi v lobby, internetovou kaviarňou, TV kútikom, welness centrom (masáže, sauna, jacuzzi a turecké kúpele), fitnes centrom, minimarketom, práčovňou, faxom s fotokopírkou,má aj herné miestností. Ďalej sú k dispozícii 2 bazény, 2 detské bazény, 2 reštaurácie, lobby bar, bar pri bazéne, snack bar. Hosťom sú k dispozícii ďalej animačné programy, diskotéka, obchod, kaderníctvo.

Vybavenie izby

Všetky izby sú vkusne zariadené, sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, balkónom, TV / SAT, minibarom, trezorom a telefónom.

Stravovanie

All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Popoludňajšie občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa otváracej doby jednotlivých barov a reštaurácií. Raňajky: 07:00 - 10:00 h. Obed: 12:30 - 14:00 h. Snack na pláži: 12:30 - 15:30 h. Káva a zákusky 17:00 - 18:00 h. Večera: 19 : 00 - 21:00 h. Polnočný snack: 00:00 - 00:30 Bary: 10:00 - 00:00 h. Za poplatok - importované nápoje, fresh juice, turecká káva, nápoje v disco bare.

Pláž a plážový servis

Piesočnato-kamienková pláž je od hotela vzdialená 130 m. Ležadlá a slnečníky sú na pláži zdarma. Bar na pláži zdarma (snack). Plážové osušky za poplatok.

Pre deti

Miniklub 4-12, detský bazén, šmykľavky, ihrisko, animačné programy podľa ponuky hotela. Detské postieľky (na vyžiadanie), detské stoličky v reštaurácii.

Šport a zábava

Fitness, turecké kúpele, sauna, masáže. Tenis, stolný tenis, basketbal, volejbal, šípky, lukostreľba, vodné športy (za poplatok), biliard, minifutbal.

Služby v cene

Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu,hotelové animační programy,

Služby za poplatok

Vodné športy, kúpele, masáže, osušky na pláži.

Povolená hmotnosť batožiny

do 15 kg na osobu, příruční zavazadlo 5 kg na os.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.