Popis

Popis hotela Hotel Vermala ***

Popis

Hotel Vermala sídli v krásnej horskej krajine Montafons priamo pri lanovke Garfrescha. Rovnako ako príjemné ticho, vychutnajte si príjemnú atmosféru a pozorný servis. Vermala ponúka dokonalú infraštruktúru s moderným dizajnom - okázalú oázu vyrobenú z miestnych materiálov.

umiestnenie a vzdialenosť

Centrum: St. Gallenkirch 1 km, Príloha: 30 m, s tunelom cez cestu, Potraviny: St. Gallenkirch 1 km, Nákupy: St. Gallenkirch 1 km, Vlaková stanica: Schruns 12 km, Autobusová zastávka: St Gallenkirch 100 m , Letisko: Zürich 150 km, Resort Nadmorská výška: 900 m, Verejný vonkajší bazén / jazero: Aquarena vonkajší bazén s teplou vnútornou halou St. Gallenkirch 1 km, Lyžiarsky vlek: Garfrescha St. Gallenkirch 150 m, Hotel Shuttle:

všeobecné vybavenie

Recepcia: pri príchode po 21:00 hod. Hlásiť v hoteli, salónik, WLAN: zadarmo, v reštaurácii, parkovanie: zadarmo, jedáleň, reštaurácia, terasa: servis, nefajčiarska nehnuteľnosť , Trávnik, slnečníky: zadarmo, ležadlá: zadarmo.

vybavenie izieb

Detská postieľka ako ďalšia posteľná bielizeň vo všetkých izbách, Sprcha / WC, Sušič na vlasy, Župan na zapožičanie: platí sa na mieste, Posezení: niektoré, Rádio, Telefón, SAT TV, WLAN: zadarmo, Trezor: zadarmo.

typy izieb a apartmány

1-2 lôžka sprcha / WC, jednolôžková / jednoposteľová s deťmi, 18 m2, 2-3 lôžka sprcha / WC, hlavná budova alebo v susednom dome (asi 30 metrov s tunelovým priechodom), dvojlôžko, komfortne zariadené s individuálnym pôdorysom a modernú kúpeľňu, čiastočne s balkónom (podľa dostupnosti), ~ 20 m2.

Fitness, wellness

Wellness oblasť: ~ 250 m2, pre deti od 16 rokov. Iba pod dohľadom dospelých. Parný kúpeľ, fínska sauna, bio sauna, relaxačná miestnosť, vírivka vo wellness centre a vonku na terase.

Fitness, Wellness, Služby na mieste

solárium; Masáže.

Stravovanie

Raňajky, raňajkový bufet: luxusné, domáce koláče a kávu popoludní.

Stravovanie za príplatok

Samostatne rezervovateľné (3 chody): Možnosti hlavného chodu.

Aktivity v cene

Posilňovňa: malý so 4 zariadeniami, Letné doplnky: Prenájom 12 horských bicyklov (v závislosti od dostupnosti, bez predbežného rezervácie), 4 nové E bicykle (v závislosti od dostupnosti, bez predbežnej rezervácie), 2 nové rýchlostné bicykle Grace v závislosti od dostupnosti nie je možná žiadna predbežná rezervácia), Použitie vlastného domu Cabrio Mini Cooper (podľa dostupnosti, bez možnosti predbežnej rezervácie, individuálnej nákladovej cene Euro 0,50 za km), Tipy a informácie o turistických zájazdoch, výletoch a veľa viac, Sport-Harry: Analýza voľnej nohy a výhradná starostlivosť.

Deti

Detská postieľka: na vyžiadanie a dostupnosť., herňa: bez dozoru, Detské menu: na vyžiadanie, Highchair.

Domáci maznáčikovia

Iba na vyžiadanie, Euro 14, - za deň splatné na mieste bez jedla (nie je povolené v reštaurácii).

Letní tip

Alpské údolie Montafon sa nachádza na juhu Vorarlbergu (Rakúsko) a je podporené troma mohutnými pohoriami Rätikon, Verwall a Silvretta s až 3 312 m (Piz Buin) priestorom. Okrem športového charakteru a rozmanitého programu pre voľný čas, Montafon pozýva ako útulný rodinný rekreačný areál. Silvretta High Alpine Road je skutočným tipom medzi motorkármi.

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Hotely Vorarlbersko