Hotel Victoria

  Rakúsko, Salzbursko, Maishofen

Hotel Victoria Maishofen

    Rakúsko, Kaprun / Zell am See, Rakúske jazerá, Saalbach / Leogang, Salzbursko, Zell am See, Maishofen, Zeller See
Cena
330 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 171 035
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Hotel Victoria se nachází v Maishofenu, jen 2 km od břehu jezera Zell a 5 minut jízdy od centra Zell am See. Nabízí wellness centrum pouze pro dospělé s krytým bazénem a sezónním, solárně vyhřívaným venkovním bazénem, bezplatné Wi-Fi připojení a bezplatné soukromé parkoviště.
Ve wellness centru najdete saunu, infračervenou saunu, bylinnou parní saunu a relaxační místnost, stejně jako fitness centrum.
Restaurace Victoria podává rakouskou a mezinárodní kuchyni. Minibar může být doplněn na požádání a účtována je skutečná spotřeba.
V zimě můžete navštívit 4 km vzdálený lyžařský areál v Zell am See. Saalbach-Hinterglemm je 9 km daleko a Kaprun leží 17 km od hotelu.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

- Povinná úhrada na místě pobytová taxa € 1,20 / os. / noc

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Mauthner, IČ: 28526911. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Victoria Maishofen ****
  • Lokalita podľa CK: Salzbursko
  • Miesto podľa CK: Zell am See

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Victoria ****
Vzdialenosť od zjazdovky: 4000 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 171 035
Dnes 7.30–17 h

Lokalita

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Hotel Victoria Maishofen
    Rakúsko, Kaprun / Zell am See, Rakúske jazerá, Saalbach / Leogang, Salzbursko, Zell am See, Maishofen, Zeller See

Cena
330 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 171 035

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
329,86 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 5 dní - osoba
2
7,25 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €