1350 m od pláže

Popis

Popis hotela Hotel Villaggio Club Costa degli Dei ****

Hotel situovaný v krásnej záhrade v blízkosti mestečka San Nicoló. Ideálny pre klientov, uprednostňujúcich kľudnú dovolenku.

Poloha:

Hotel sa nachádza v blízkosti mestečka San Nicoló. Najbližšie nákupné možnosti sú 200 m od hotela. Centrum mesta Tropea sa nachádza 10 km od hotela, medzinárodné letisko je vzdialené 69 km.

Vybavenie:

8 dvojposchodových budov, 85 izieb, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, 2 vonkajšie bazény s ležadlami a slnečníkmi, detský bazén, detské ihrisko, animácie, mini club (4 - 12r.), fitnes, tenis, stolný tenis, futsal, plážový voleybal. Za poplatok: jacuzzi, shuttle bus do mesta Tropea.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., superior izby (s pochodovou posteľou), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, chladnička, TV, WiFi, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: detská postieľka (5€/deň).Stravovanie:

All inclusive, raňajky 8:00 - 10:00, obed 13:00 - 15:00, večere 20:00 - 22:00, snack 16:00 - 18:00, káva, čaj, nealko nápoje, pivo, víno 10:00 - 13:00, 15:00 - 19:00 a 22:00 - 23:00. Za poplatok: importované alkoholické a nealkoholické nápoje, jedná na objednávku.

Pláž:

Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza približne 1,3 km od hotela, verejná pláž je vzdialená 1,5 km. Na pláž premáva bezplatný shuttle bus. Ležadlá a slnečníky na súkromnej pláži sú v rámci programu all inclusive zadarmo.

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Kalábria