Hotel Waldesruh

  Rakúsko, Dolné Rakúsko, Göstling an der Ybbs

Hotel Waldesruh v Göstling an der Ybbs

    Rakúsko, Dolné Rakúsko, Hochkar / Göstling, Rakúske termály, Göstling an der Ybbs
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis

hezký hotel má klidnou polohu cca 4 km od Göstlingu, v části Dolního Rakouska Mostviertel. Přírodní koupaliště u jezera Lunzersee je cca 9 km, na Hochkar je to cca 20 km. V ceně pobytu je karta Wilde-Wunder-Card, se kterou mohou hosté využívat atraktivity v oblasti, jako jsou muzea, lanovky…

Vybavení

recepce, výtah, jídelna, restaurace, bar, parkoviště, wi-fi za poplatek, zahrada s lehátky a slunečníky, kde je i solárně vyhřívaný bazén 5x12 m (v provozu dle počasí přibližně od poloviny června do poloviny září).

Ubytování

2-4 lůžkové pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat, fén a trezorek. 3. a 4. lůžko v pokoji je přistýlka – rozkládací gauč.

Stravování

polopenze - snídaně bufet, večeře menu o 3 chodech s možností výběru z 2 hlavních jídel a salátový bufet.

Zázemí

v ceně sauna a pára a solárně vyhřívaný venkovní bazén.

Tip CK

Děti do 8,9 let na přistýlce mají ubytování s polopenzí a kartou na vstupy a lanovky zdarma.

Poznámky

po celou sezonu minimální počet nocí 2 a nástupní dny na ubytování každý den.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Waldesruh ****

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 132 693
dnes zatvorené

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.