Hotel Weismayr

  Rakúsko, Salzbursko, Bad Gastein

Hotel WEISMAYR

    Rakúsko, Gasteinertal / Grossarltal, Rakúske termály, Salzbursko, Ski Amadé, Bad Gastein
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Název zájezdu dle CK

Hotel WEISMAYR

Poloha

Komfortný hotel v centre mestečka Bad Gastein. Hotel s tradíciou od roku 1832 sa nachádza v nadmorskej výške 1030 m.

Vybavenie a služby

recepcia, vstupná hala, reštaurácia, kaviareň, výťah, lyžiareň, parkovanie v podzemnej garáži (za poplatok 14 EUR/noc).

Ubytovanie

2lôžkové izby ECONOMY (15 m2), 2lôžkové izby (20 m2), 2lôžkové izby s možnosťou prístelky (30 m2), 2lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (40 m2), vždy sprcha a WC, fén, trezor (za poplatok). Izby sú umiestnené v 2 budovách, izby sú v oboch rovnaké.

Šport a zábava

700 m od lyžiarskeho strediska Stunberkogel a 600 m od lyžiarskeho strediska Graukogel I, 5 km od tratí na bežecké lyžovanie. Zastávka skibusu 50 m od hotela. Wellness centrum (200 m2, vstup od 12 rokov) - panoramatický vnútorný bazén s termálnou vodou, parná sauna, zážitková sauna. Solárium (za poplatok 10 EUR), beauty centrum, masáže (info o cene na mieste). Zastávka skibusu oproti hotelu.

Stravovanie

polpenzia - raňajky formou bufetu, večere výber z menu so 4 chodmi s možnosťou výberu hlavného jedla, šalátový bar.

Doplňujúce informácie

cena nezahŕňa pobytovú taxu cca 3,80 EUR/noc/osoba nad 15 rokov - platí sa na mieste. Domáce zvieratá za poplatok 12 EUR/noc. Povinný doplatok za Silvestrovský večer.

Výhody a benefity

V termíne 4.1.-25.1.2020 Vám pri pobytoch na 7 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %. V termíne 7.3.-15.3.2020 Vám pri pobytoch na 7 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 30 %.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Weismayr ****
Vzdialenosť od zjazdovky: 1500 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 962 670
dnes zatvorené

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-hotel-weismayr-gasteiner-tal-rakusko-z962670/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.