350 m od pláže | Typ pláže: mólo, piesočnatá

Popis

Popis hotela Hotel Yavor Palace ****

Název zájezdu dle CK

Hotel YAVOR PALACE

Proč právě sem

V srdci Slunečného prostředí
Vhodný pro klientelu, která vyhledává zábavu
V blízkosti živého centra

Poloha

Oblíbený hotel je situován v samém centru Slunečného pobřeží, poblíž kolonády i hlavní procházkové obchodní třídy. V okolí naleznete spoustu obchodů, taveren a barů, kde můžete strávit svůj volný čas zábavou. Najdete zde také atrakce pro děti i dospělé, 3D a 4D kino.

Vybavení a služby

V hotelu najdete recepci, restauraci, bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky ZDARMA, bar u bazénu - lze v něm čerpat All Inclusive (11:00-22:00), saunu, WIFI připojení (za poplatek), výtah a směnárnu.

Ubytování

Hotel má moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, s vlastním soc. zařízením, fénem, SAT TV, chladničkou, trezorem (za poplatek), balkónem a klimatizací.

Sport a zábava

Naleznete zde venkovní bazén, wellness – sauna, masáže, perličkové koupele, fitness (za poplatek).

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11:00-22:00).

Pláž

Krásná písečná pláž je vzdálená cca 200 m od hotelu, lehátka a slunečníky jsou k dispozici (za poplatek), rovněž také masáže a vodní sporty (za poplatek).

Slevy pro děti

1 DÍTĚ UBYTOVÁNÍ ZDARMA = 1 dítě má ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer
1 dítě do 14 let na přistýlce (3. lůžko) platí pouze 5990 Kč (7 nocí) - to je prakticky pouze cena letenky s transferem. Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit. Nevztahuje se na zájezdy Last Minute.

Ceny jsou kalkulovány k datu

K 20.9.2019

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotel Yavor Palace ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospelú osobu