20 m od pláže | Typ pláže: betónové pláty

Popis

Popis hotela Hotelový komplex Jadran *

Poloha

Hotel Jadran sa nachádza v malebnej dedinke Seget Donji, 32 km od Splitu, 3 km od mesta Trogir, ktoré je zapísané na zozname chránených pamiatok UNESCO, 7 km od letiska v Splite. Hotel je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú užívať krásny výhľad a špeciálne momenty plné relaxu a krás okolitej prírody.

Ubytovania

K dispozícii sú: dvojlôžkové Promo izby s bočným výhľadom na more, dvojlôžkové izby s balkónom. Možnosť jednej prístelky.
Izby sú vybavené kúpelňou, klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom.

Služby hotela

rešturácia, bar, bufetová reštaurácia

Stravovanie

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia.
Reštaurácia Jadran ponúka chutné jedlá stredomorskej kuchyne. Raňajky i večere sa podávajú formou bufetu. Hostia si môžu tiež dopriať víno a večeru v pizzerii Jadran.

Doprava

Individuálna doprava

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Stredná Dalmácia