Popis

Popis hotela Iberostar Playa De Palma *****

Úvod

Najexkluzívnejší hotel tejto oblasti, kompletná rekonštrukcia hotela prebehla v roku 2016, sa nachádza 2 minúty chôdze od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Dovolenka pre gurmánov, najlepšia reštaurácia Marea so špecialitami z čerstvých surovín.

Poloha

8 km dlhá promenáda spájajúca letoviska C'an Pastilla, Playa de Palma a El Arenal,  v blízkosti množstvo obchodov, reštaurácií, barov, najrôznejších možností zábavy a večerného života. Hlavné mesto Palma de Mallorca cca 10 km (spojenie linkovým autobusom, zastávka cca 200 m).

Pláž

Pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora je vzdialená od hotela cca 250m, slnečníky a ležadlá za poplatok, vodné a plážové športy za doplatok.

Ubytovanie

Balkón alebo terasa, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, minibar, Wi-Fi (zdarma), trezor , SAT TVTYPY IZIEB: Standard room ( 30m2, s možnosťou jednej prístelky, s výhľadom do záhrady, na bazén, čiastočný alebo úplný výhľad na more za príplatok), Priority Location double (30m2, piate poschodie, panoramatický výhľad na more), Family Room (35m2, s možnosťou až dvoch prísteliek, výhľad do záhrady, na bazen a výhľad na more za príplatok), Junior suite (35 m2, pre 2 osoby, výhľad na more), Star Prestige Junior Suite ( 42m2, s možnosťou až dvoch prísteliek, vírivka, výhľad na more).

Stravovanie

polpenzia formou bufetových stolov, za príplatok all inclusive.

Vybavenie a služby hotela

182 izieb, 24 hodinová recepcia, hlavná reštaurácia Playa Blanca bufetová, MAREA á la carte (výber z jedálneho lístka), bar pri bazéne, vonkajší bazén, vnútorný bazén, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, fitnes centrum, Spa centrum, vírivka, turecký kúpeľ , masáže, skrášľovacie procedúry, sauna, večerný animačný program, požičovňa bicyklov, manikúra, pedikúra, tenisové kurty, cca 200 m od nákupných možností.

Pre deti

Destký bazén, destká postieľka, detské ihrisko

Poznámka
All Inclusive

raňajky (07:00-09:30 h) • neskoré raňajky (10:30-11:00 h) • obedy (13:00-15:00 h) • večere
(19:00-22:00 h) formou bufetu alebo v reštaurácii MAREA a la carte (výber z jedálneho lístka) • občerstvenie
(10:00-13:00 a 15:00-18:00 h) • nealko nápoje • medzinárodné alkoholické nápoje v baroch (09:00-24:00 h)

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Hotely Mallorca