Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Iberotel Lido ****

Prehľad

Poloha:
Hotel je situovaný na peknom mieste v obľúbenej a živej oblasti Sharm El Sheikh, priamo na pláži, v zálive Na´ama Bay. V bezprostrednej blízkosti je veľa možností na zábavu a nákupy. Od letiska sa hotel nachádza približne 20 km.
Popis:
Menší útulný hotel má rozmiestnené izby v peknej trojposchodovej budove pripomínajúcej loď. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou a lobby barom, internetový kútik za poplatok, zmenáreň, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia, TV salónik, či kaviareň. Bazén sa nachádza na streche hotela a ležadlá spolu so slnečníkmi sú k dispozícii bez poplatku.
Ubytovanie:
Komfortne zariadené dvojlôžkové izby typu štandard sú vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou, sušičom vlasov, telefónom, klimatizáciou, satelitnou TV, trezorom a každá z izieb má balkón alebo terasu.
Stravovanie:
Polpenzia alebo all inclusive.
Polpenzia – raňajky a večere formou bufetu.
All inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahšie občerstvenie, pečivo, zákusky, káva, čaj, neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Ostatné alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok.
Šport a zábava:
Plážový volejbal, šípky, stolný tenis, za poplatok biliard a rôzne motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov. K dispozícii tiež za poplatok wellness s vírivkou a masážami.
Deti:
Detský bazén, detská postieľka a vysoká jedálenská stolička na vyžiadanie zdarma, opatrovanie detí za poplatok.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Hotely Sharm El Sheikh