100 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Ihotel Sunny Beach ****

Výhody
  • renovovaný hotel s centrální polohou
  • bohatý animační program
  • pouze cca 100 m od pláže
Popis hotelu

Renovovaný hotel s centrální polohou. Bohatý animační program. Pouze cca 100 m od pláže.

Poloha

klidná, centrální. Restaurace, bary a obchody cca 100 m. Centrum cca 250 m. Letiště Burgas cca 30 km.

Pláž

cca 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma.

Vybavení

v roce 2016 renovovaný hotel s 221 pokoji. Recepce, restaurace, a-la-carte restaurace (francouzská, italská kuchyně, rybí speciality; za poplatek, s rezervací), lobby bar, výtahy. Ve venkovním areálu bazén a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 29 m2, s klimatizací, TV, trezorem, minibarem (za poplatek), telefonem, vanou nebo sprchou, WC, balkonem na stranu do krajiny.

Rodinné pokoje (A2C): cca 33 m2, 1 velká místnost, manželská postel a palanda, balkon bez určení polohy, jinak jako A2A.

Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): cca 52 m2, 2 pokoje (1 s manželskou postelí, 1 se 2 oddělenými lůžky), balkon bez určení polohy, jinak jako A2A.

Joker pokoje (A2S): balkon bez určení polohy, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): cca 29 m2, balkon bez určení polohy, jinak jako A2A.

Dvoulůžkové pokoje (A2K/A3K): ve vyšším patře, balkon bez určení polohy, jinak jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 9.00 do 22.00 h. Tematické večery. Show cooking. Teplé a studené snacky od 11.00 do 16.00 h. Zmrzlina po celý den.

Sport/aktivity

zdarma: šipky, fitness, stolní tenis, Pakua centrum v zahradě s meditací, tai-chi, jógou, pilates. Denní, večerní a sportovní animační program. 1x týdně venkovní kino.

Internet

internetový koutek zdarma, WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén a sauna. Za poplatek: služby spa centra - turecká lázeň, masáže a kosmetické procedury.

Děti

vestavěný dětský bazén s vodními skluzavkami, samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětský animační program, miniklub (od 4 do 12 let). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Info (letecky)

místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Info (vlastní dopravou)

parkování: uhotelu (cca 7 €/den, omezený počet míst); domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc; platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2018, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2019, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2019

výhodné termíny:

  • 6+1 zdarma nebo 12+2 zdarma při odletu 1.5.-15.5.2019 a 26.9.-10.10.2019
Dětská sleva

A2A/A2S/A2B/A2K: 1 dítě (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie