Hotel Jaz Makadi Saraya Resort

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Jaz Makadi Saraya Resort

    Egypt, Hurghada, Makadi Bay
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Prežite príjmenú dovolenku v hoteli Jaz Makadi Saraya Resort na pobreží Červeného mora so vstupom do aquaparku.

Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Makadi Bay v mestečku Madinat Makadi, nájdete tu množstvo nákupných možností. Centrum mesta Hurghada je vzdialené 40 km a medzinárodné letisko Hurghada 35 km od hotela.

Vybavenie:
Komplex dvoch 3- poschodových budov, 325 izieb, recepcia, WiFi (limitované), hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie (ázijská, talianska, orientálna, grill), 4 bary, 3 bazény (2 sú v zime vyhrievané), 2 detské bazény, 3 tobogány, vstup do aquaparku v Madinat Makadi, denné a večerné animácie, miniklub (4 - 11r.), detské ihrisko, fitnes, plážový volejbal, vodné pólo, basketbal, boccia, biliard, šípky. Za poplatok: SPA centrum, sauna, jacuzzi, parná sauna, golfové ihrisko, squash, prenájom auta, lekáreň, práčovňa, osvetlenie tenisového kurtu, doktor, babysitting.Ubytovanie:
2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 prístelky (34 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 14r., rodinné izby (45 m2, max. 3+2), junior suity (55 m2, max. 2+2), suity (70 m2, max. 2+3), royal suity (100 m2, max. 3+3), individuálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, trezor, 1 fľaša vody každý deň, set na kávu a čaj, balkón/terasa. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 7:00 – 10:30, obedy 12:30 – 14:30, večere 18:00 – 22:00, neskoré raňajky 10:30 - 12:00, káva, čaj a koláčiky, snack 15:00 - 17:00, polnočné občerstvenie 22:00 - 02:00, lobby bar 24h., bar pri bazéne, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 – 24:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (rezervácia nutná vopred), importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza približne 500 m od piesočnatej pláže, kde nájdete skvelé možnosti na šnorchlovanie. Plážový servis ako ležadlá a plážový bar sú zadarmo. Potápačské centrum a vodné športy sú spoplatnené.

Základná cena zahŕňa

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Hurghada - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. Povinné V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo. V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 15 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo. V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.

Základná cena nezahŕňa

Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko. Povinné poplatky v destinácii: víza (platia sa po prílete na letisku v Hurghade, orientačná cena 25 €)

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Happy Travel, IČ: 46915206. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Jaz Makadi Saraya Resort *****
  • Lokalita podľa CK: Hurghada
  • Miesto podľa CK: Makadi Bay

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Jaz Makadi Saraya Resort *****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 300 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 101 984
Dnes 7.30–17 h

Lokalita

Nezáväzná objednávka

Jaz Makadi Saraya Resort
    Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Cena
848 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 101 984

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
848,00 €
príplatok za parkovanie při letisku v Bratislave - celá ubytovacia jednotka
0
65,00 €
povinný príplatok za servisné poplatky - dieťa 2-11 rokov
0
199,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
21,00 €