100 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Kabanari Bay Hotel ***

Poloha

Centrum pokojného letoviska Kiotari cca 500 m, cca 60 km letisko, cca 60 km hlavné mesto Rodos, cca 15 km letovisko Pefki/Lardos.

Vybavenie

Recepcia, trezor (za poplatok), reštaurácia, bar, ihrisko, internetový kútik (za poplatok), vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi zadarmo.

Izby

DR: kúpeľňa/WC, klimatizácia (za poplatok), minichladnička, terasa alebo balkón.
FR: pozri DR, priestrannejšie.

Zábava

VISA, EC/MC.

Stravovanie

Raňajky a večera formou bufetu. Možnosť dokúpenia programu all inclusive.  

Pláž

100 m od piesočnato-kamienkovej pláže, ležadlá a slnečníky za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky formou jednoduchého bufetu (07.00–09.00 hod.) Obed formou jednoduchého bufetu (12.30–14.00 hod.) Večera formou bufetu (19.00–21.00 hod.) Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby - iba pivo, víno (10.00–21.00 hod.), ostatné alkoholické nápoje za poplatok. Popoludňajšia káva a čaj v snack bare (16.00–17.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: ihrisko na minifutbal, stolný tenis. Za poplatok: biliard.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby.

Platobné karty

VISA, EC/MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Rodinná izba (FR): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti. Dieťa do 12 rokov

Doba transferu

90 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos