Popis

Popis hoteľa Kafkas Hotel Istanbul ***

Poloha: Příjemný, základně vybavený hotel za výbornou cenu leží v centru města Istanbul, jen několik minut od paláce Topkapi, Hagia Sophia, modré mešity a dalších památek.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, snídaňová restaurace, klimatizace a room service fungující 24 hodin denně.

Ubytování: Pokoje jsou útulné, vybavené klimatizací, koupelnou, telefonem s přímou volbou, minibarem a fénem.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně. Za příplatek je možno zajistit polopenzi.

Sport a zábava: Tepající centrum Istanbulu je jen kousek od hotelu. Nabízí množství nákupních, zábavních a dalších možností.

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Istanbul.


Poslední den: let na trase Istanbul - Praha nebo Vídeň. Odlety do Istanbulu - možno každý den, na libovolný počet nocí!!!

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Istanbul

Delphin Deluxe Resort

Delphin Deluxe Resort *****, Turecko

letecky all inclusive (ultra all inclusive)