180 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Kalithea Mare Palace ****

Poloha

1 km od centra menšieho strediska Kalithea s barmi, reštauráciami a obchodmi, iba 6 km od hlavného mesta ostrova. V blízkosti známych
starých kúpeľov. Ďalšie veľké rekreačné stredisko Faliraki s veľkým akvaparkom cca 3 km. Pravidelné linkové spojenie medzi Kalitheou a mestom
Rhodos (za poplatok, zastávka pri hoteli).

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bary vrátane baru pri pláži, minimarket, konferenčná miestnosť, parkovisko. V záhrade veľký bazén s oddelenou časťou pre deti, terasa s ležadlami a slnečníkmi zadarmo.

Izby

DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), centrálna klimatizácia (15. 6. - 15. 9., v určených hodinách), TV/sat., minichladnička, telefón, trezor za poplatok, balkón alebo terasa. DRSS: pozri DR, strana k moru.

Zábava

Hotel usporadúva nepravidelne grécke večery za poplatok, animačné programy, špeciálne večery každý večer v hlavnom bare.

Stravovanie

Raňajky a večera formou bufetu. Možnosť dokúpenia obeda.

Pláž

Priamo nad členitou plážou s hrubým pieskom (vzdialenosť od recepcie cca 180 m), pri vstupe kamienky. Na pláž jazdí aj minibus. Ležadlá, slnečníky a osušky za poplatok.

Športová ponuka

Zadarmo: stolný tenis, športový program s animátormi (nohejbal, akvaaerobik, aerobik), miestnosť na bridž a ďalšie hry, ihrisko na loptové hry. Za poplatok: sauna, fitness, tenisový kurt, minigolf, možnosť zabezpečenia lekcií potápania v potápačskom centre.

Pre deti

Miniklub s animáciou pre deti (4-12 rokov), detské ihrisko, detský bazén, detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 2 dospelí + 1 dieťa /2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dvojlôžková izba(DRSS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

50 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos