200 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Komplex Dukič ***

Název zájezdu dle CK

Pavilóny DUKIĆ-A, KLUB AKTÍVNE DOVOLENKY 55+

Poloha

 pavilóny Dukić sa nachádzajú v letovisku Promajna cca 3 km južne od letoviska Baška Voda, cca 1,5 km od Baško Polje a cca 7 km severne od mesta Makarska. Poloha pavilónov priam láka k príjemným prechádzkam pozdĺž mora do vyššie spomenutých turistických letovísk.

Vybavenie a služby

Promajna je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej dovolenky, ponúkajúca niekoľko reštaurácií, plážových barov, market, Wi - Fi na terase reštaurácie ZADARMO.

Ubytovanie

menšie 2lôžkové izby so sprchou a WC, chladničkou, TV, balkónom. Izby nemajú kuch. kút a ani klimatizáciu.

Šport a zábava

možnosť zapožičania skútrov i bicyklov, vodných bicyklov, parasailing a pod. V blízkosti multifunkčné ihrisko.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večere výber z 3 menu. K večeri sú ZADARMO tieto nápoje: 2 dl piva alebo vína, džúsu alebo minerálnej vody. Stravovanie prebieha v centrálnej reštaurácii.

Pláž

okruhliaková, vhodná pre deti, cca 150 m. Na pláži sú k dispozícii sprchy, kabínky, WC, ležadlá - za poplatok.

Program


Pobyty odporúčame všetkým, ktorí sa chcú na Jadrane príjemne pobaviť a súčasne urobiť niečo pre svoje zdravie. Účasť na pobytoch s programom aktívna dovolenka 55+ nieje vekovo obmedzená. PROGRAM AKTÍVNA DOVOLENKA 55+ zahŕňa tieto aktivity: prednášky o zdraví, konzultácie s lekárom/fyzioterapeutom, zoznamka, výlety, pohybové aktivity, dychové cvičenia, inhalácie, meranie tlaku, kultúrne, tanečné a filmové večery, „Tie naše piesne“, súťaže, šachy, karty, knižnica, a iné.

Doplňujúce informácie

 Upratovanie izieb si v priebehu pobytu klienti realizujú sami. V termíne 1.6.-15.6. a 7.9.-21.9. - program AKTÍVNA DOVOLENKA 55+. Klienti sa po príjazde hlásia delegátke, ktorá je tam prítomná.

Poznámka

na uvedené ceny nie je možné uplatniť žiadnu ďalšiu zľavu.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Stredná Dalmácia