300 m od zjazdovky

Popis

Popis hotela Kur&Ferien Hotel Helenenburg ***

Poloha

Hotel Helenenburg má ideální polohu s překrásných výhled do Gasteinského údolí a na úchvatné horské scenérie, centrum 2 km, láazně Felsentherme 3 km,
dolní stanice Stubnerkogel 3 km, Graukogel 300 m, skibus před hotelem, Dojezd na lyžích až k hotelu od Graukogel přímo k hotelu. 

Ubytování

- všechny pokoje mají sprchu, WC, satelitní televizi, rádio, telefon, trezor, fén na vlasy, balkón / terasa, všechny pokoje jsou nekuřácké
A: 2lůžkové pokoje

Vybavení

Recepce, hala / lobby, společenská místnost, TV místnost, sluneční místnost, internetový koutek zdarma včetně WIFI, lyžárna, výtah, parkoviště, jídelna, restaurace, bar, terasa, zahrada.

Aktivity

sauna, posilovna, za poplatek Masáže, radonové termální koupele

Pobyt

7 nocí v termínech 22.12. - 06.01.+ 02.02. - 09.03.2019

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salzbursko