400 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Labranda Playa Bonita ****

Poloha

V rušné části střediska Playa del Inglés. Menší nákupní a zábavní centrum přímo u hotelu, větší centra Kasbah a Pacha pouze několik minut
chůze. Známé centrum Yumbo cca 1,5 km. Pobřežní promenáda cca 500 m, autobusová zastávka cca 200 m.

Vybavenie

276 pokojů, 4 budovy, 5 pater, vstupní hala s recepcí, výtah v každé budově, restaurace a bar. Venku bazén (možnost klimatizace/vyhřívání), bar u bazénu a slunečníky s lehátky zdarma. Osušky oproti kauci, výměna za poplatek.

Izby

DRX: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. DRPVX: viz DRX, výhled na bazén.

Zábava

Pravidelně denní i večerní animační program.

Stravovanie

Viz program all inclusive. Možnost dokoupení programu all inclusive plus.

Pláž

Oblíbená 7 km dlouhá písečná pláž Playa del Inglés přecházející v písečné duny Maspalomas cca 700 m, přístup na pláž po schodech. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně (10.30–11.30 hod.) Lehký snack (11.30–12.30 hod.) Káva, čaj a zákusek (16.00–17.00 hod.) Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.30–23.00 hod.) All inclusive plus Rozšířená nabídka alkoholických nápojů Trezor zdarma Výměna osušek zdarma Set na přípravu kávy a čaje na pokoji

Športová ponuka

Za poplatek: biliár.

Pre deti

Dětský bazén a hřiště. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Internet

Zdarma: WiFi v areálu hotelu.

Platobné karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

45 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach