Hotel Landhaus Maridl

  Rakúsko, Tirolsko, Hart im Zillertal

Landhaus Maridl

  Rakúsko, Tirolsko, Zillertal, Hart im Zillertal
Číslo zájazdu: 1 014 582
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Byt je v komfortne známej, vidieckej štýle. Slnečné, kľudné údolie na okraji mesta Hart v Zillertal. Centrálne umiestnený pre pešiu turistiku a výlety.

umiestnenie a vzdialenosť

Centrum: Fügen 2 km, Verejný krytý bazén: Skúsenosti kúpele Fügen 2 km, Obchod s potravinami: Fügen 2 km, Nákupy: Pekáreň Hart 300 m, Vlaková stanica: Fügen 2 km, Letisko: Innsbruck 50 km, Ľadovec: Hintertux 40 km, Resort Nadmorská výška: 660 m, Verejný vonkajší bazén / jazero: Kúpele Fügen 2 km, Lyžiarsky vlek: Spieljoch Fügen 3 km.

všeobecné vybavenie

Prijímacia plocha, WLAN: platí sa na mieste, Úschovňa bicyklov, Parkovanie: zadarmo, Záhrada.

vybavenie izieb

Detská postieľka ako ďalšia posteľná bielizeň nie je možná, Vaňa / sprcha / WC, Balkón / terasa, Posezení, Káblová televízia, WLAN: platí sa na mieste.

vybavenie apartmanu

Kuchyňa; Elektrické / Plynový sporák: 2 varné dosky, Kávovar, Kanvica, Jedáleň, Obývačka / Spálňa, chladnička.

typy izieb a apartmány

2 lôžko 1 izba Apt., Sprcha / WC, balkón alebo terasa, obývacia izba / spálňa s malou kuchynkou, ~ 25 m2, 4 lôžka 2 izby Apt.

Zahrnuté v bytoch

Elektrina, Voda, Uteráky: 1 x výmena za týždeň, Uteráky: 1 x výmena za týždeň, Posteľná bielizeň: 1 x výmena za týždeň, Kúrenie, Uteráky na utierky, Stôlové prádlo: 1 x výmena za týždeň.

Stravovanie

Žiadne jedlá.

Aktivity v cene

Stolný tenis, stolný futbal.

Deti

Detská postieľka: na vyžiadanie, Detské ihrisko: veľká záhrada, malé futbalové ihrisko

Domáci maznáčikovia

Bez jedla zadarmo.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania

Základná cena nezahŕňa

Splatné na mieste

Záloha: 100 EUR, - za apartmán, záverečné upratovanie: 40 EUR, - za 1 izbu Apt./stay, 50 EUR, - za 2 izby Apt ../ Pobyt, Pobytová taxa: ca. 1,50 EUR za osobu / noc (15 rokov).

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Landhaus Maridl
  • Lokalita podľa CK: Tirolsko
  • Miesto podľa CK: Hart im Zillertal

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Landhaus Maridl **
Vzdialenosť od zjazdovky: 2700 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 014 582
Dnes 7.30–17 h

Lokalita

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Landhaus Maridl
  Rakúsko, Tirolsko, Zillertal, Hart im Zillertal

Cena od
182 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 014 582

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
363,11 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €