80 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hoteľa Leda Beach Hotel ***

Poloha a popis

Hotel Leda Beach sa nachádza pri mori, vo veľmi kľudnej časti Side, len pár minút chôdze od nákupného centra. Hotel je obklopený starovekými zrúcaninami. Letisku Antalya (65 km), Side (100 m), Manavgat (8 km), Antalya (75 km).

Vybavenie hotela

V hoteli je k dispozícii vstupná hala s recepciou, reštaurácia, súkromná pláž, parkovisko, internetová kaviareň, obchody a mnoho ďalšieh

Vybavenie izby

Izby sú komfortné zariadené, s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňou so sprchou / vaňou, WC, sušičom vlasov). Sú vybavené telefónom, TV, minibarom, balkónom (väčšina izieb s výhľadom na more). Všetky hotelové izby sú klimatizované.

Stravovanie

polpenzia

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází na písečné pláži, lehátka a slunečníky zdarma.

Pre deti

Detský bazén, detská postieľka (zdarma), detské stoličky. Stráženie detí (za poplatok).

Šport a zábava

Stolný tenis, šípky, motorové vodné športy.

Služby v cene

Stolný tenis, šípky, všetky animačné aktivity.

Služby za poplatok

Za poplatok v hoteli sú: masáže, motorové vodné športy.

Povolená hmotnosť batožiny

15 kg na osobu + 5 kg kabinové zavazadlo

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Side