Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Leopard Beach Resort & Spa ****

Poloha

Velmi kvalitní resort na krásné Diani Beach. Vzdálenost od letiště 45 km. Kulinářské speciality v restauracích s mořskými plody a italskou kuchyní. Tematické večeře na pláži, barbecue. Vyhlášené wellness centrum Uzuri spa na 2,5 hektaru. Oceněn mezi TOP 25 Spa resorty v Africe dle Tripadvisor.

Vybavení hotelu

8 restaurací a barů,

bazén,

fitness centrum,

plážové sporty,

wellness,

konferenční místnost 100 osob.

Vybavení pokoje

Pokoj typu Standard s klimatizací, minibarem, rychlovarnou konvicí, TV, trezorem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, balkónem/terasou. Za příplatek pokoje garden view, sea facing nebo vilky chui class cottage.

Stravování v hotelu

Snídaně formou bufetu, večeře. Obědy za příplatek.

Služby v ceně zájezdu

klimatizace.

Služby za poplatek

internet,

potápění,

golf 1 km.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Keňa

Podobne ako susedná Tanzánia je aj Keňa zárukou nevšedných zážitkov počas odpočinkovej i aktívnej dovolenky. Západná časť krajiny patrí horám, pričom tadiaľ prechádza Východoafrický rift. Práve na tomto mieste sa raz Afrika pravdepodobne rozpadne a vznikne nový oceán. Východ krajiny sa zvažuje smerom k Indickému oceánu. Keňa je krajinou nekonečných saván, v ktorých môžete pozorovať tradičné divé zvieratá ako levy, slony, žirafy a zebry. Na tento účel bolo zriadené väčšie množstvo rezervácií a slávnych národných parkov. Nenechajte si preto ujsť miestnu safari v prirodzenom prostredí. Pobrežie Indického oceánu je nádhernou oázou tropickej idylky. Palmové háje, belavé pláže, tyrkysové more, hotelové komplexy v duchu tradičnej architektúry - toto všetko a ešte oveľa viac čaká na návštevníkov pobrežia. Pobrežné vody Kene ponúkajú návštevníkom rovnako bohaté možnosti pozorovania podmorského sveta vrátane koralov. Vyskúšajte destinácie ako Malindi alebo Diani.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašiek a sáčkov do krajiny. V prípade porušenia tohoto nariadenia hrozí cestujúcim zadržanie miestnou políciou a pokuta vo výške niekoľko desiatok tisíc USD.

Hotely Južné pobrežie