Popis

Popis hotela Lindos Grand Resort & Spa *****

Poloha a popis

Luxusný hotelový komplex Lindos Grand Resort & Spa je súčasťou novej luxusnej značky Lindos Hotels. Nachádza sa v oblasti Lindos, juhovýchodnej časť ostrova Rhodos. V okolí sa nachádza mnoho pamiatok, ktoré možno navšítívit. Hotel je len pre dospelé osoby. Od hlavného mesta Rhodos Town je vzdialený 43 km a od medzinárodného letiska 45 km.

Vybavenie hotela

Hotel je vybavený 24 hodinovou recepciou, business centrum s internetom, konferenčná miestnosť, mini market, parkovisko, bankomat, izbové služby, Spa centrum, tenisové kurty, posilňovňa .

Vybavenie izby

Hotel ponuka ubytování v niekoľkých typoch izieb:

Deluxe Double s vyhľadom do záhrady sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou , telefónom, mini barom, LCD - TV, WIFI (zdarma), župany a papuče, trezor (zdarma), sušič vlasov, plážové osušky na izbe, balkón alebo terasa.

Deluxe Double s vyhľadom do záhrady s privátnym bazénom sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou , telefónom, mini barom, LCD - TV, WIFI (zdarma), župany a papuče, trezor (zdarma), sušič vlasov, plážové osušky na izbe, balkón alebo terasa.

Deluxe Double s vyhľadom na more Šsú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou , telefónom, mini barom, LCD - TV, WIFI (zdarma), župany a papuče, trezor (zdarma), sušič vlasov, plážové osušky na izbe, balkón alebo terasa.

Deluxe Double s vyhľadom na more s privátnym bazénom sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou ,telefónom, mini barom, LCD - TV, WIFI (zdarma), župany a papuče, trezor (zdarma), sušič vlasov, plážové osušky na izbe, balkón alebo terasa.

Deluxe Junior Suite s vyhľadom do záhrady a privátnym bazénom sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kúpelňou , telefónom, mini barom, LCD - TV, WIFI (zdarma), župany a papuče, trezor (zdarma), sušič vlasov, plážové osušky na izbe, balkón aebo terasa.

Stravovanie

Formou : raňajky alebo polpenzia:

Aktuálny program POLPENZIA hoteli LINDOS GRAND RESORT 5 *

• Skoré raňajky: formou kontinentálneho bufetu (05:30 - 07:00)
• Raňajky: formou amerického bufetu (07:00 - 10:30)
• Neskoré raňajky: formou kontinentálneho bufetu (10:30 - 11:30)
• Večera: formou bufetu v hlavnej reštaurácii (19:00 - 21:30)

Zmena zloženia a služieb programu polpenzie vyhradená.

Pláž a plážový servis

Hotel sa nachádza pri pláži. Vodné športy za poplatok.

Šport a zábava

Jóga (každý deň), aqua aerobic, osobné tréner (za poplatok), rybárčenie, windsurfing, Kitesurfing, posilňovňa, water skiing, golf.

Služby v cene

WIFI pripojenie, jacuzzi, sauna, klimatizácia, trezor. Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté v cene získate po príchode do hotela.

Služby za poplatok

Masáže, kaderník. Ponuku služieb, ktoré sú za poplatok, získate po príchode do hotela.

Poznámka

HOTEL JE POUZE PRO DOSPĚLÉ (16+)

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos