Popis

Popis hotela Lords Palace Hotel Spa Casino *****

Popis

Vzdialenosť od letiska: 44 km Najbližšie mesto (km): Kyrenia (1 km) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 300 m

Základné informácie

Luxusný päťhviezdičkový hotel Lord´s Palace oslovuje svojich hostí kvalitnými službami. V hoteli sa nachádza Kasíno, luxusne vybavené Spa centrum, na streche hotela je Sky bar a bazén s panoramatickým výhľadom na more, mesto a okolie. Centrum letoviska Kyrenia  s opevnením a menším prístavom sa nachádza približne 10 minút chôdze od hotela. K dispozícii sú aj konferenčné priestory do 400 hostí.      

Poloha

Hotel sa nachádza približne 1 km od centra letoviska Kyrenia s opevnením a menším prístavom a 40 km od nikózijského medzinárodného letiska Ercan.       

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, telefónom a minibarom za poplatok, trezorom, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.      

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza 300 m od hotela. Hotel disponuje bazénom na streche hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky sú bez poplatku. Osušky sú za poplatok.

Strava

V hlavnej reštaurácii radi pripravia pokrmy domácej i medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu sú k dispozícii aj 2 bary.      

Šport a zábava

Za poplatok možno využiť napríklad posilňovňu, kasíno. Bez poplatku je bazén na streche hotela s panoramatickým výhľadom na more a okolie.    

Wellness

Služby SPA centra o rozlohe 1000 m? sú za poplatok – vnútorný bazén, posilňovňa, turecký kúpeľ, masáže či kozmetické procedúry ušité na mieru aj pre náročných klientov.          

Koncept

Koncept Soft All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov; teplé nápoje, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané pri raňajkách a pri obede. Nealko nápoje sa podávajú v bare pri bazéne od 10:00-18:00, v Lobby bare od 18:00-22:00. Freshe, alkoholické nápoje mimo obeda, nápoje vo fľaši a nápoje počas večere sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.        

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.

Hotely Kyrenia