Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Louis Zante Beach ****

Poloha

V zeleni na okraji letoviska Laganas. Rušné stredisko Laganas s mnohými obchodmi, reštauráciami a barmi cca 2 km. Hlavná trieda s možnosťou drobných nákupov cca 500 m. Hlavné mesto Zakynthos cca 8 km. Aquapark Zante Water Village 30 minút jazdy autom od hotela. Lekáreň k dispozícii v letovisku Laganas, nemocnica v hlavnom meste (cca 15 km).

Vybavenie

268 izieb, hlavná budova a niekoľko vedľajších budov rozmiestnených v udržiavanej záhrade. Vstupná hala s recepciou, reštaurácia, reštaurácia à la carte, bar, obchod so suvenírmi/supermarket a kaderníctvo. V rozľahlej záhrade bazén, detský bazénik, bar pri bazéne, terasa s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, osušky za zálohu, detské ihrisko vo forme pirátskej lode s rôznymi atrakciami.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, TV/sat., trezor za poplatok, balkón alebo terasa. Veľkosť izby 21 m2.
DRP: pozri DR, môžu byť situované v menej priaznivej polohe. Veľkosť izby 21 m2.
DRSV: pozri DR, výhľad na more. Veľkosť izby 21 m2.
DRRSV: pozri DRSV, vyklápacia palanda, hlavná budova. Veľkosť izby 24 m2.
FR: pozri DR, opticky oddelená spálňa a obývacia časť. Veľkosť izby 28 m2.
FRSV: pozri DRSV, opticky oddelená spálňa a obývacia časť, vedľajšie budovy. Výhľad na more môže byť obmedzený bujnou vegetáciou hotelovej záhrady. Veľkosť izby 28 m2.

Detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Zábava

• Relaxačná zóna – sladkovodný bazén, odpočinok pri bazéne alebo pri mori
• Ponuka hotelových športov
• Hotelové animácie
• Prechádzka pozdĺž mora po jednej z najkrajších pláží ostrova Animačný program Funtazia klub v období 14.6. – 8.9. 2019.

Stravovanie

Pozri program all inclusive. Pri večeri sa vyžaduje formálne oblečenie.

Pláž

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli. Bar na pláži (možnosť ľahkých obedov), ležadlá a slnečníky za poplatok. Oblasť je známa ako hniezdisko morských korytnačiek Caretta caretta. Z tohto dôvodu je zákaz motorizovaných vodných športov na pláži.

Program all inclusive

Raňajky formou bufetu (07.00 – 10.00 hod.) Obed formou bufetu (13.00 – 15.00 hod.) Večera formou bufetu (18.30 – 21.30 hod.) Reštaurácia Meze by Elliniko (19.00 – 22.00 hod.) Ľahký snack počas dňa (10.00 – 18.00 hod.) Ľahký večerný snack a zákusok (22.00 – 24.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00 – 24.00 hod.) Bar na pláži (10.00 – 18.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: stolný tenis, fitness, plážový volejbal, aerobik.
Za poplatok: 2 tenisové kurty, biliard, vodné športy na pláži (vodné bicykle, windsurfing, kanoe).

Pre deti

Animačný program Funtazia klub v období 14.6. – 8.9. 2019.

Detská postieľka zadarmo, detská stolička v hlavnej reštaurácii, detský bazénik.

Extra služby

Animačný program Funtazia klub v období 14.6. – 8.9. 2019.

Oblasť je známa ako hniezdisko morských korytnačiek Caretta caretta. Z tohto dôvodu je zákaz motorizovaných vodných športov na pláži.

Oficiálna trieda: ****

Internet

Za poplatok: internetový kútik, WiFi v spoločných priestoroch.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRP/DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dvojlôžková izba rodinný (DRRSV): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dvojlôžková izba (DRRSV): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Rodinná izba (FRSV/FR): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Dieťa do 15 rokov

Doba transferu

15 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií