150 m od pláže

Popis

Popis hotela Luna Holiday Complex ***

Poloha

Hotel leží v stredisku Mellieha na severnej časti ostrova Malta. Letisko je vzdialené 20 km a hlavné mesto Valletta 17 km.

Vybavení

Aparthotel vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, snack bar, bar pri bazéne, internetové pripojenie, obchod.

Pokoje

Štúdia a apartmány s vlastným sociálnym zariadením, vybaveným kuchynským kútom, chladničkou, telefónom, klimatizáciou, ventilátorom a balkónom. Možnosť jednej prístelky.

Pláž

Piesočnatá pláž Mellieha bay je vzdialená 300 m od hotela.

Sport

Dva vonkajšie bazény (jeden na streche hotela s nádherným výhľadom na okolie), fitness centrum, videohry, potápanie.

Stravování

Bez stravy, s raňajkami, alebo s polopenziou.

Děti

Bazén.

Poznámka

Od roku 2012 musí mať každé dieťa svoj cestovný pas.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Malta

Oblasť Stredozemného mora bola vždy miestom na dejiny bohatých udalostí. Jedným z miest, kde sa stretávali rôzne kultúry, bolo i Maltské súostrovie. Malta, Comino i Gozo ležia veľmi blízko talianskej Sardínie. Od severnej Afriky ich delí 250 kilometrov. Farba mora, ktoré obmýva brehy ostrovov, je tmavo modrá, miestami prechádza do tyrkysovej alebo svetlomodrej farby. Skalnaté pobrežie skrýva bohatý podmorský život, ktorý je vďaka čistote mora pozorovateľný voľným okom. Malta je ideálnym cieľom dovolenky kvôli kombinácii leňošenia na pláži a poznávania tunajších pamiatok. K najkrajším plážam v zálive patria Mellieha Bay a Golden Beach. Subtropické slnečné podnebie umožňuje turistom tráviť tu nádhernú dovolenku od apríla do konca októbra.

Hotely Malta