300 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Malama Holiday Village ***

Poloha a popis

Malama Holiday Village je vela resort se 166 suite, který se nachází přímo na pláži v Protaras. Hotel obklopují zahrady a různé sportovní vybavení. Přibližně 40 minut jízdy vzdálený od letiště.

Vybavení hotelu

-24 hodinová recepce
- WIFI ve společných prostorech
- restaurace
- bary
- bazén
- lehátka a slunečníky u bazénu
- tenisový kurt
- beach volejbal
- lukostřelba
- dětský klub
- dětské hřiště
- spa
- masáže

Vybavení pokoje

Suite (1 ložnice) s výhledem do zahrady - vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní TV, chladnička, fén na vlasy, trezor (za poplatek), telefon, balkón nebo terasa.

Superior Suite (1 ložnice) s výhledem do zahrady - vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní TV, chladnička, fén na vlasy, trezor (za poplatek), telefon, balkón nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře - vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní TV, chladnička, fén na vlasy, trezor (za poplatek), telefon, balkón nebo terasa.

Suite (1 ložnice) s výhledem na moře ECO - vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní TV, chladnička, fén na vlasy, trezor (za poplatek), telefon, balkón nebo terasa.

Stravování

- polopenze

Pláž a plážový servis

- přímo na pláži
Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.
Vodní sporty na pláži za poplatek.

Služby za poplatek

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Povolená hmotnost zavazadla:

23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.

Hotely Protaras