Hotel Mareblue Aeolos Beach Resort

  Grécko, Korfu, Perama

Aeolos Beach Resort

    Grécko, Korfu, Perama
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

Aeolos Beach Resort je ohromujúci komplex nachádzajúci sa na populárnom juhovýchodnom pobreží ostrova Korfu, v letovisku Perama. Len cca 50 m od súkromnej pláže a 8 km od mesta Korfu, ktorého pamiatky sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Tento komplex ponúka priateľské služby, príjemnú atmosféru, ktorá je predovšetkým vyhľadávané pármi a rodinami. Perama beach je ideálna na šnorchlovanie, a susedná rybárska dedina Benitses stojí tiež za návštevu. Miestna autobusová zastávka na Korfu je k dispozícii na hlavnej ceste, len pár metrov od hlavného vchodu komplexu.
Vzdialenosť od letiska CFU (Medzinárodné letisko Korfu Ioannis Kapodistrias): 9 km.

Ubytovania

K dispozícií sú: bungalov s možnosťou jednej prístelky, výhľad na záhradu/výhľad na more. Rodinná izba s možnosťou dvoch prísteliek, výhľad na záhradu (family open plan garden view). Dvojlôžková izba v hlavnej budove s možnosťou jednej prístelky, výhľad na more. Bungalov Superior s možnosťou jednej prístelky, výhľad na more. Deluxe dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky, výhľad na more. Rodinná suita s dvoma spálňami s možnosťou dvoch prísteliek, výhľad na more.
Aeolos Beach Resort ponúka 310 izieb v hlavnej budove (dvojlôžkové izby) a bungalovy (dvojlôžkové, rodinné, suity a štúdiá). Všetky izby majú manželskú posteľ alebo oddelené lôžka, rozkladací gauč pre tretiu osobu v rovnakej miestnosti, telefón s priamou voľbou (za poplatok), TV so satelitným príjmom, trezor (na prenájom), minichladničku, zariadenie na čaj a kávu, klimatizáciu, fén, modernú kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom, zväčšovacím zrkadlom, WC, balkón alebo terasu s výhľadom na more. Nefajčiarske izby sú k dispozícii. Detská postieľka je k dispozícii zadarmo na vyžiadanie.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, Holiday Concierge, zmenáreň, všetky hlavné kreditné karty sú akceptované, skorý check-in, neskorý check-out (za poplatok), neskoré raňajky, služby práčovne (za poplatok) denné upratovanie (šesť dní v týždni), darčekový obchod, trafika a novinový stánok, úschovňa batožiny, opatrovateľská služba je k dispozícii za poplatok a na požiadanie, internetový kútik a wifi bod sú k dispozícii vo verejných priestoroch za poplatok. Rodinný bazén s plytkou časťou, nachádza sa v hlavnej budove s vlastným snack barom, sprchami, priestory na prezliekanie a s WC, lagúnový bazén bez plytkej časti, obklopený záhradami a olivovými hájmi, s vlastným bazénovým snack barom, sprchami a priestormi na prezliekanie a WC.
Oba bazény a súkromná pláž majú slnečnú terasu so slnečníkmi a lehátkami bez poplatku. Na súkromnú pláž sa dostanete podzemným tunelom. Plážové a bazénové uteráky sú k dispozícii zadarmo za vrátnu zálohu. Tenis, aerobik, vodné pólo, stolný tenis, plážový volejbal, vodný aerobik, šípky, herňa, biliardové stoly a boccia. Rôzne vodné športy sú k dispozícii na neďalekej pláži sú za príplatok (prevádzkuje nezávislý dodávatelia). Masáže a kozmetické procedúry sú k dispozícii za príplatok a je nutná rezervácia. Pre deti: detské ihrisko, miniklub, vysoké stoličky, postieľky, detské stoličky na požiadanie, mini diskotéka, denné špeciálne detské aktivity.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.
Raňajky kontinentálne, Hlavná reštaurácia, denne: 10:00-10:30.
Obedy, denne: 12:30-14:30.
Večera, denne: 19:00-21:30.
Childrens Menu, bufetu, denne: 19:00-20:00.
Obed; Ľahké jedlá; Občerstvenie, Reštaurácia (Beach), denne: 12:00-16:00.
Večere A la Carte; Grécke, Reštaurácia (pri pláži); Rezervácia nutná (pondelok - sobota, závisí od počasia), denne: 19:00-22:00.
Zmrzlina, denne: 10:30-17:30.
Občerstvenie, Bar pri bazéne, denne: 11:30-16:00.
Raňajky, bohatý bufet; Americký, Hlavná reštaurácia, denne: 07:00-10:00.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, denne: 10:30-23:00.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, Bar pri bazéne, denne: 10:30-17:30, 20:30-23:00.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, Bar pri bazéne (lagúna), denne: 10:30-17:30.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, Lobby Bar, denne: 10:30-23:00.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, plážový Bar, denne: 10:30-17:30.
Aeolos Beach Resort má hlavnú reštauráciu (varenie pred hosťami), plážovú reštauráciu so špeciálnym D´Hotel menu, ktoré je založené na tradičnej gréckej kuchyni s elegantnými modernými prvkami, lobby bar, plážový bar a 2 bary pri bazéne. Zábavný areál sa nachádza v hlavnej budove vedľa rodinného bazéna a Aeolos animačný tím ponúka hosťom celodenné aktivity rovnako ako aj aktivity počas večera (súťaže, športové aktivity, folklórne tance atď.).

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Mareblue Aeolos Beach Resort ****
Typ pláže: piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 100 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 117 741
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-aeolos-beach-resort-korfu-grecko-z1117741/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií