Priamo pri pláži | Typ pláže: mólo, piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Maxx Royal Belek Golf & Spa *****

Úvod

Obľúbený rezort, ktorý sa vďaka jeho komplexným službám a individuálnemu prístupu radí medzi najluxusnejšie rezorty celého sveta.

Poloha

Priamo na krásnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Centrum mesta Belek je od rezortu vzdialené cca 1 km.

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, slnečníky, lehátka a osušky zdarma

Ubytovanie

balkón alebo terasa, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, SAT TV, DVD prehrávač, telefón, trezor, minibar, servis na prípravu kávy a čaju.

TYPY IZIEB:
Suite (80 m2, balkón s výhľadom na more alebo do záhrady, situované v hlavnej budove), Family Roof Suite (140 m2, 2 balkóny s jacuzzi), Family Suite (100 m2, balkón s výhľadom na more alebo do záhrady, situované v hlavnej budove), Royal Suite (100 m2, balkón s výhľadom na more, situované v hlavnej budove), King Suite (220 m2, 3 balkóny, situované v hlavnej budove). K dispozícii aj vily s rozlohou 350-630 m2.

Stravovanie

Ultra all inclusive

Ultra All Inclusive

Raňajky (07:00 - 11:00 h.), obedy (12:00 - 16:00 h.), večere (18:00 - 23:00 h.) formou bohatých bufetových stolov v reštaurácii Unlimited, počas dňa káva čaj, koláčiky, zmrzlina, ovocie a občerstvenia (09:00 - 19:00 h.), miestne a importované alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín denne.

Vybavenie a služby hotela

531 iyieb, vstupná hala s 24 hodinovou recepciou, Wi-Fi, klimatizácia, Unlimited (hlavná reštaurácia), Club Royal Horse Lounge (sushi), Al Dente Ristorante (mediteránska), Woxxie ( azíjská), Aven Royal SPA centrum s rozlohou 3 000 m2, masáže, turecké kúpele, sauny, parný kúpeľ, oddychové miestnosti, futbal, tenis, fitnes, golf, stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, bowling, joga, pilates, paintball, vodné športy.

Pre deti

Maxxiland - Smiling Babies (1-3 roky), herne pre deti Mini Club (4-7 rokov), Junior Club (8-12 rokov) a Teenage Club (13-17 rokov), Dinoland (pravek), kolotoč, labyrint, kino, trampolína, ihrisko, park, bazén, Dinoland (3 000 m2), GameIn - bowling, hracie konzoly, biliard, stolné hry.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Belek