Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá, piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Maxx Royal Kemer Resort *****

Doprajte si luxus na svetovej úrovni v modernom hoteli Maxx Royal Kemer. Nádherný areál plný zelene v kombinácií s kvalitnými službami, zábavným parkom očarí aj náročnejších klientov.Poloha:
Hotelový rezort sa nachádza priamo na pláži, 400 m od centra strediska Kiris a 6 km od samotného centra Kemeru, ktoré je ľahko dostupné miestnou dopravou, taxíkmi alebo hotelovým VIP transferom. Najbližšie nákupné možnosti sú priamo v hoteli, alebo v jeho okolí.Od medzinárodného letiska v Antalyi je rezort vzdialený iba 60 km.

Vybavenie:

4- poschodová hlavná budova, vilky, 291 izieb, recepcia, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (steakhouse, ázijská), 11 barov, čokoládovňa, cukráreň, 3 vonkajšie bazény, detský bazén, vnútorný bazén, vnútorný detský bazén, aquapark (od 12r.), denné a večerné animácie, živá hudba, 4 minikluby Maxxiland (1 - 3 r., 4 - 7 r., 8 - 12 r. a 13 - 17 r.), mini disco, detské ihrisko, detské kino, fitnes, zumba, aerobik, vodná gymnastika, šípky, stolný tenis, tenisový kurt a vybavenie, plážový volejbal, basketbal, boccia, WiFi, jacuzzi, sauna, bio sauna, parné kúpele, soľná jaskyňa, tepidarium. Za poplatok: SPA centrum, masáže, turecké kúpele, salón krásy, kaderníctvo, obchody, lekcie tenisu, osvetlenie tenisového kurtu, čistiareň.

Ubytovanie:
2- lôžkové suity s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (100 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné royal suity (185 m2, 3 miestnosti, 2 kúpeľne, max. 6+0), laguna suity (150 m2, 2 miestnosti, priamy vstup do bazéna, max. 5+1), individuálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, jacuzzi, sušič na vlasy, LCD TV, WiFi, set na kávu a čaj, minibar (dopĺňaný denne), trezor, balkón/terasa, detská postieľka na vyžiadanie.

Stravovanie:
24 hod. ultra all inclusive koncept formou bufetu a menu, raňajky 07:00 – 11:00, obedy 12:00 – 13:30, večere 18:00 – 19:00, občerstvenie v hlavnej reštaurácii 24-hod., čokoládovňa 08:00 – 24:00, zmrzlina koláčiky 16:00 - 17:00, nápojový servis 10:00 - 03:00, ovocie 09:00 – 19:00, cukráreň 09:30 – 23:00, snack 24 hod., miestne a importované alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok: a´ la carte reštaurácie. Presný rozpis ultra inclusive konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Luxusný hotelový komplex sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži s jemnými kamienkami a mólom.V rámci komplexu sú tu aj dva približne 200 metrov široké zálivy.Plážový servis (slnečníky, ležadlá, osušky a plážový bar) sú v rámci ultra all inclusive zadarmo. Na pláži máte možnosť prenajatia si bali ležadiel. Vybrané vodné športy sú v rámci all inclusive zadarmo.Motorové vodné športy sú k dispozícií za poplatok.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Kemer

Amara Prestige

Amara Prestige *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)