150 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Mitsis Hotels Petit Palais ****

Mestký hotel patriaci do rodiny Mitsis hotelov Vás zaujme svojou polohou v meste Rhodos a blízkosťou Stredozemného a Egejského mora. Pokiaľ uprednostňujete aktívnu dovolenku spojenú s poznávaním a nákupmi, tento hotel je pre vás ako stvorený.

Poloha:

Hotel sa nachádza na ostrove Rhodos, v jeho severnom cípe blízko miesta, kde sa stretáva Stredozemné more s Egejským morom. Nákupné možnosti sú priamo pri hoteli, ale aj v centre mesta Rhodos, ktoré je vzdialené od hotela 3 km a dostanete sa tam prijemnou prechádzkou alebo môžete využiť miestnu dopravu. Medzinárodné letisko Diagoras je od hotela vzdialené 18 km.

Vybavenie:
6- poschodová budova, 215 izieb, 2 výťahy, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, 2 bary, vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, animácie, večerný program, detské ihrisko, gymnastika, joga, pilates. Za poplatok: jacuzzi, babysitting, požičovňa áut, obchody, práčovňa.

Ubytovanie:
2- lôžková štandardná izba s možnosťou 1 prístelky (20 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13 r., individuálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, minibar (dopĺňaný každý druhý deň nealkoholickými nápojmi), balkón/terasa. Detská postieľka na vyžiadanie zadarmo.

Stravovanie:

Polpenzia, za príplatok all inclusive. Skoré raňajky 04:00 - 06:30, raňajky 06:30 - 10:30, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:30 - 21:30, nočný bufet 21:30 - 04:00, snack 11:00 - 18:00, hlavný bar 10:00 - 23:45, bar pri bazéne 10:00 - 18:00, miestne nealkoholické nápoje, pivo, víno. Za poplatok: hlavný bar v čase 23:45 - 01:00, importované nápoje. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
150 m od hotela sa nachádza miestna piesočnato - kamienková pláž, kde sú k dispozícii ležadlá, slnečníky, matrace a osušky za poplatok. Pestrá ponuka vodných športov ako napríklad vodné lyžovanie, jet skiing, jazda na banáne alebo wind surfing sú taktiež za poplatok.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos