Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Mövenpick Resort & Spa El Gouna *****

Poloha:
Tento veľmi pekný hotelový komplex sa nachádza v stredisku El Gouna, priamo pri súkromnej piesočnatej pláži. Centrum mesta je vzdialené zhruba 800 metrov, letisko približne 45 minút jazdy autom.

Popis:
Hotel patrí do prestížnej hotelovej siete Mövenpick. Obklopený je nádhernou tropickou záhradou, uprostred ktorej sa nachádza až 420 izieb. K vybaveniu hotela patrí recepcia s lobby barom a bezplatným WiFi pripojením, šesť reštaurácií a taktiež niekoľko barov a obchodov. V hoteli okrem toho nájdete aj exkluzívne moderné SPA centrum. V rozľahlej vonkajšej záhrade nájdete tri veľké bazény a dva samostatné detské bazény, obklopené slnečnými terasami. Plážové ležadlá, slnečníky aj uteráky sú k dispozícii zdarma, na pláži aj pri bazéne.

Ubytovanie:
Priestranné a komfortne zariadené izby sú vybavené kúpeľňou, sušičom vlasov, klimatizáciou, SAT TV, telefónom, setom na prípravu kávy/čaju, minibarom (za poplatok), trezorom a terasou s výhľadom do záhrady. Rovnako vybavené sú aj Deluxe izby s výhľadom na lagúnu alebo more. Rozlohou najväčšie sú rodinné izby.

Šport/Zábava:
Posilňovňa, šípky, vodný aerobik, plážový volejbal.

Hotel šesť krát týždenne organizuje bohatý animačný program, vrátane programov so živou hudbou. Za poplatok potápanie, vodné športy na pláži, golfové ihrisko (1km od hotela).

Deti:
Detský klub pre deti od 5 do 12 rokov, detské ihrisko, dva samostatné detské bazény, mini disko, špeciálne detské menu.

Stravovanie:
Polpenzia –raňajky a večere formou bufetu.

All Inclusive –raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa občerstvenie (zmrzlina, káva, čaj, koláče).

Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje vo vybraných baroch od 10:00 do 23:00

Presný rozpis All Inclusive priamo na mieste.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Hotely Hurghada