350 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Mylos Apartments

Poloha a popis

CLEVER ponuka! Apartmány Mylos sa nachádzajú v krásnom a pokojnom letovisku Anissaras, hneď u známeho živého letoviska Hersinissos, kam sa dá dôjsť príjemnou prechádzkou (cca 20 minút chôdze) alebo autom (cca 5 minút). Toto ubytovanie patrí do programu CLEVER, pretože umožňujú využiť 'chytré' kombinácia lacného ubytovania v súkromí a servise formou programu all inclusive v aparthotela 3 *. V letovisku Anissaras nájdete bary, reštaurácie, supermarket, a je vhodný predovšetkým pre tých z Vás, ktorí uprednostňujú pokojnejšie miesto, ale v dosahu živého centra väčšieho letoviska Hersonisssos, ktorý ponúka bohatý denný a nočný život. Hlavné mesto Heraklion a letisko je vzdialené cca 25 km. Toto ubytovanie odporúčame všetkým , ktorí hľadajú dovolenku za výhodnú cenu, chcú relaxovať, ale aj mať možnosť cestovania a aktivít, ktoré ponúka neďalekej letovisko Hersonissos.

Vybavenie hotela

Mylos Café Bar, terasa, bazén so sladkou vodou, lehátka a slnečníky pri bazéne zdarma, biliard (za poplatok), možnosť grilovania (za poplatok), možnosť Wi-Fi zadarmo pri bare, detské ihrisko, parkovanie zdarma, trezor (za poplatok) .

Vybavenie izby

Apartmány ponúkajú ubytovanie pre pre 2 - 5 osôb. Veľkosť jednotlivých izieb zodpovedá možnosti obsadenia. Všetky majú kuchynský kút so základným vybavením a rýchlovarnú kanvicu (ak nemáte all inclusive), chladničku, kúpeľňu so sprchou a WC, fén, klimatizáciu (za poplatok), trezor (za poplatok) a balkón alebo terasu s výhľadom na bazén, more alebo hory / okolia.

Stravovanie

Program all inclusive v neďalekom aparthotela Comfort Malievi 3 *: - raňajky 08: 00-10: 00, obed 13: 00-15: 00, večera 18: 30-20: 30, snack: 11: 30-12: 00, Bar / pool bar: 10:00 - 22:00, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby, miestne čapované pivo, miestne víno, ouzo, brandy, rakije, možnosť kokteilov podľa aktuálnej ponuky Vám oznámi na bare, káva, voda, ovocné šťavy / džúsy (nie fresh), zmrzlina 16:30 - 17:00. Po 22:00 sú všetky nápoje za príplatok. Zloženie programu all inclusive je orientačná. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradené - podľa vedenia aparthotela.

Pláž a plážový servis

Najbližšia pláž je cca 350 a je kamienková, ďalšie pláže sú vzdialené cca 500 - 800 metrov, sú zmiešané alebo piesočné. Plážový servis a vodné športy sú za poplatok.

Pre deti

Detské ihrisko.

Šport a zábava

Vodné športy na okolitých plážach (za poplatok), biliard (za poplatok), možnosť barbeque (za poplatok), Wi-Fi (zdarma).

Služby v cene

Wi-Fi, ležadlá a slnečníky pri bazéne, sladkovodný bazén.

Služby za poplatok

Klimatizácia, trezor, billiard. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive, a ktoré sa na mieste platí, získate po príchode do ubytovania.

Poznámka

CLEVER UBYTOVANIE CKsvojim klientom ponúka možnosť využívať vysokých štandardov 3 a 4 * hotelov za veľmi výhodnú cenu. CLEVER koncept je založený na tom, že klienti sú ubytovaní v pekných, čistých apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotelov ponúkajúcich all inclusive stravovanie. Klienti môžu využívať všetky neplatené služby, ktoré hotel ponúka, vrátane all inclusive. Tento koncept je pre klientov výhodný z nasledujúcich dôvodov: 1. Klienti ušetrí nezanedbateľnú časť peňazí 2. Ubytovanie v štúdiách ponúka klientom pokoj od zhonu all inclusive hotelov, s možnosťou odpočinku vo svojich izbe, ale s možnosťou využívania all inclusive podľa potreby. Základná charakteristika - vzdialenosť medzi oboma budovami je maximálne 300 metrov, vo väčšine prípadoch je to cca 50 metrov - klienti využívajú všetkých služieb all inclusive v rovnakej miere, ako keby boli priamo klientmi daného hotela, ktorý tieto služby ponúka. - Polovica zo štúdií či apartmánov majú tiež k dispozícii vlastný bazén + bazény v hoteloch, kam sa dochádza na all inclusive

Povolená hmotnosť batožiny

15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Kréta