Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Natura Park Beach Eco-Resort & Spa *****

Program zájazdu:
1. deň ODLET Z VIEDNE
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.
2. – 7. deň PUNTA CANA
Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.
8. deň ODLET DO VIEDNE
Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Prahy/Viedne.
9. deň PRÍLET DO VIEDNE
Popis hotelu Natura Park Beach Eco Resort & SPA **** 4.5*
Popis: komfortný hotelový areál sa nachádza v bujnej tropickej záhrade priamo pri pláži. Natura Park Beach Eco Resort & Spa je unikátnym rezortom, ktorý žije v harmónii s miestnymi rastlinami a zvieratami, ktoré tu možno pozorovať z lavičiek, chodníkov i lagún. Jeho architektonický dizajn pozostáva z prírodných dominikánskych zdrojov ako je kameň, kokosové palmy, drevo a trstina, ktoré hosťom poskytnú naozaj jedinečný zážitok na pláži Cabeza de Toro. Rezort je výborným miestom na strávenie príjemnej dovolenky pre páry i pre rodiny s deťmi, nakoľko sa nachádza neďaleko letiska, v blízkosti nákupných centier i zábavných parkov.
Vybavenie: vstupná hala s recepciou, 4 reštaurácie (3 plážové reštaurácie – talianska, jedlá na grile a rybacia reštaurácia a 1 bufetová reštaurácia), 4 bary, 2 plážové snack bary, veľký vonkajší bazén, detský bazén, krásna záhrada, detský klub so zónou na hranie (pre deti vo veku 2-12 rokov), turistické centrum, obchody so suvenírmi, minimarket, fitness centrum, SPA centrum, služba opatrovania detí (za poplatok), možnosť Wi-Fi pripojenia (zdarma denne 15 minút).
Pláž: pláž s bielym jemným bielym pieskom priamo pri hoteli, s nádherným výhľadom na krištáľovo čistú vodu. Slnečníky, ležadlá i plážové osušky sú pri bazéne aj na pláži zdarma.
Zábava a šport: plážový volejbal, aerobik v bazéne, detský kútik, nemotorizované vodné športy zdarma k dispozícii - kajaky, plachtenie, vodné bicykle, windsurfing, plavba na katamaráne, šnorchlovanie, motorizované vodné športy – za poplatok, 3 tenisové kurty, stolný tenis, služby potápačského centra (kurzy potápania), jazda na koni, jazda na bicykli, fitness centrum, SPA centrum (sauna, vírivka, masáže), animačné programy, živá hudba, tanečné kurzy, výlety do okolia, golfové ihriská v okolí (za poplatok).
Stravovanie: All Inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu (La Cana Buffet); miestne nealkoholické, alkoholické nápoje a džúsy podávaná v tunajších baroch, domáce víno pri obede a pri večeri; zmrzlinu na pláži; 1x večera v reštaurácii Media Luna, La Perla a La Gondola. Taktriež je v cene denné dopĺňanie nealkoholických nápojov a vody v minibare, wellness buffet a 15 minút Wi-Fi denne.
Vybavenie izieb: 524 priestranných klimatizovaných izieb s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), v ktorých je k dispozícii fén, žehlička a žehliaca doska, SAT/TV, set na prípravu kávy alebo čaju, trezor (za poplatok), telefón, minibar s nealko nápojmi zdarma (denne doplňovaný), balkón alebo terasa.
V základnej cene je kalkulovaná izba Standard/Double, v ktorej je ubytovanie možné maximálne pre 2 dospelé osoby a 2 deti vo veku do 12 rokov (deti na prístelke).Za príplatok možnosť izieb typu SUITE, prípadne izieb s výhľadom na more.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Dominikánska republika

Dominikánska republika je štát nachádzajúci sa na súostroví Veľké Antily v Karibskom mori. Tento ostrov objavil v roku 1492 Krištof Kolumbus a bol ním doslova očarený, rovnako ako súčasní návštevníci. Prírodné krásy tohto štátu sú veľmi rôznorodé. Nájdete tu trojtisícové horské pásma, národné parky, jazerá, jaskyne a predovšetkým nekonečné piesočnaté pláže obmývané krištáľovo čistým morom. Dominikánska republika vám umožní nahliadnuť aj do svojej zaujímavej histórie prostredníctvom veľkého množstva pamiatok v koloniálnom štýle. Nádherný tropický ostrovný štát Karibiku si vás určite získa najmä výnimočným exotickým prostredím, kde sa počas vašej dovolenky nachvíľu zastaví čas. V Dominikánskej republike na vás čaká veľmi prívetivé prostredie s veľmi milými ľuďmi. Ostrov celkovo pôsobí ako nefalšovaný romantický raj, preto je ideálnym miestom pre zamilované páry. Nezabudnuteľne pôsobí predovšetkým kombinácia krásneho pobrežia s exotickým slnečným počasím. Najvyhľadávanejšími lokalitami sú Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. apríla 2018 si turisti musia pre vstup do krajiny po prílete zaobstarať turistickú kartu. Od 25. apríla 2018 bude poplatok za turistickú kartu už zahrnutý v cene letenky.

Hotely Punta Cana