Hotel Nicotera Beach Village

  Taliansko, Kalábria, Nicotera Marina

Nicotera Beach

    Taliansko, Kalábria, Nicotera Marina
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
rychly popis

Hotelový komplex Nicotera Beach leží priamo pri pláži Tyrrhenského mora v starostlivo udržiavanej záhrade plnej exotických pomarančovníkov a zelených pínií, asi 5 km od dedinky Nicotera Marina. Pri dobrej viditeľnosti vidno neďaleké Liparské ostrovy, či magickú Sicíliu. Služby tohto prázdninového strediska, množstvo animačných programov a jeho poloha predurčuje k prežitiu krásnej dovolenky vhodnej pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi.

poloha

 priamo pri  piesočnatej pláži, 5 km od  Nicotera Marina, od mestečka Gioa Tauro 10 km, 30 km od nádherného mesta Tropea a 80 km od letiska v Lamezia Terme.

hotel

ubytovanie je v  niekoľkých samostatných budovách, v komplexe sa nachádza vstupná hala s recepciou, 2 reštaurácie, hlavná a  druhá reštaurácia na  terase s  grilom, bar pri bazéne, bazénový komplex pre deti a dospelých (slnečníky a ležadlá zdarma), amfiteáter, detský klub a junior klub, detské ihrisko, celodenné animácie a miniklub aj v slovenskom jazyku, biberoneria (stravovací servis pre deti do 2 rokov - povinný príplatok na mieste), hotelový obchodík, tenisové kurty, futbal, stolný tenis, volejbal. Wi-Fi za poplatok na recepcii.

izby

 štandardné klimatizované izby pre 2 - 3 osoby (2 lôžkové s 1 prístelkou ale s možnosťou ubytovať aj 2. dieťa do 7 rokov bez  lôžka), resp. priestranné rodinné izby pre  2 - 4 osoby (2 prepojené miestnosti - spálňa s 2 lôžkami a miestnosť s  2 prístelkami, spoločné soc. zariadenie), TV, trezor, minichladnička, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC a sušič na vlasy), balkón alebo terasa.

stravovanie

formou all inclusive, raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov. Počas obedov a večerí víno, pivo, voda a  čapované nealkoholické nápoje. Večere možné aj v  reštaurácii na  terase: cestoviny, pizza, grilované ryby, morské plody (nutná rezervácia vopred). V  čase od  8:00 do  24:00 hod. podávané nealkoholické nápoje, voda, čaj, káva, pivo, víno, miestne alkoholické nápoje. Ľahšie občerstvenie počas dňa, koláčiky a podobne sa podávajú vo vyhradených hodinách. „Biberoneria“ stravovací servis pre deti do 2 rokov - povinný príplatok na mieste.

plaz

široká piesočnatá pláž so slnečníkmi a ležadlami zdarma. Na  pláži široká ponuka vodných športov za  poplatok. SUN & FUN klub - slovensky hovoriaci animátori v spolupráci s hotelovými animátormi pripravili pre Vás denné i večerné aktivity

doprava

letecká

typ stravy

all inclusive

informacie o krajine a stredisku

KALÁBRIA Na konci zálivu Polikastro a úpätí Apeninského horského pásma sa nachádza pobrežie slnečnej Kalábrie. Medzi zeleňou prírodného parku Pollino a modrými vodami Tyrrhenského mora sa tiahnu nádherné brehy Kalábrie. Množstvo viníc, citrusové háje a prekrásne pláže s priezračnou morskou vodou vytvárajú z tejto oblasti jedno z najhostinnejších miest na talianskom pobreží. Kalábriu si zamilujú všetci, ktorí majú radi prekrásnu prírodu, život plný tradícií a usmievavých a pohostinných ľudí. Pobyty s leteckou dopravou sú realizované s odletom z Bratislavy a Košíc do Lamezia Therme. Let trvá približne 2 hodiny. NICOTERA MARINA Južne od mesta Tropea je krásna prírodná oblasť s piesočnatými plážami s jemným pieskom, krásnym krištáľovo čistým morom a pôvabnými útesmi. Táto oblasť Kalábrie je preslávená aj tradičnou kalábrijskou cibuľou neštandardnej cyklámenovej farby. Letisko v Lamezia Terme je vzdialené asi 80 km.

fakultativne vylety

Sicília – je známa stále aktívnou sopkou Etna a mestom Taormina, ktoré je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších nielen pre jej histo - rímske pamiatky, ale aj prenádherné námestia plné kaviarní a obchodíkov so suvenírmi (celodenný výlet). Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. Na Vulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ na plážach zo sopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Tropea - fakultatívne návšteva očarujúceho mestečka Tropea.  Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Nicotera Beach Village ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 170 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 778 317
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-nicotera-beach-kalabria-taliansko-z778317/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.