Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Palm De Soma By Caribbean Hotel *****

Prehľad

Poloha:
Hotelový komplex Caribbean World Resort sa rozprestiera priamo pri krásnej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom. Letisko Hurghada je vzdialené približne 45 km, do centra mesta vás niekoľkokrát denne dopraví kyvadlový autobus (za poplatok).

Popis:

Elegantný hotel ponúka ubytovanie v 529 izbách. K vybaveniu patrí aj vstupná hala s recepciou a lobby barom (WiFi pripojenie zdarma), hlavná bufetová reštaurácia, tri Ala carte reštaurácie, kaviareň, obchody, nočný klub, kaderníctvo a SPA centrum s krytým bazénom. Uprostred rezortu sa nachádza rozľahlá palmová záhrada s troma sladkovodnými bazénmi, nájdete tu takisto pool aj beach bar. Ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne aj na pláži sú k dispozícii zdarma.

Ubytovanie:

DvojlôžkovéSuperior izbysú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, telefónom, SAT TV, trezorom, WiFi, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou.
Nachádzajú sa tu ajDeluxe izbys výhľadom na more. Pre väčšie rodiny sú k dispozícii štandardnérodinné izby, prípadne rodinné Superior izby, takisto orientované na more.

Šport/Zábava:

Tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), plážový volejbal, stolný tenis, basketbal, futbalové ihrisko. Denné a večerné animácie.
Za poplatok procedúry v SPA centre, jazda na koni, vodné športy na pláži.

Deti:

Miniklub pre deti od 4 do 12 rokov, detské ihrisko, animačný program, detský bufet, na vyžiadanie detská vysoká stolička.

Stravovanie:

All Inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie, zmrzlina. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozícii od 10:00 do polnoci.

Hotely Hurghada