Papillon Lagoon Reef Hotel

  Keňa, Južné pobrežie, Diani Beach

Papillon Lagoon Reef

    Keňa, Južné pobrežie, Diani Beach
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel na Diani Beach pro středně náročnou klientelu, vhodný i pro rodiny s dětmi. Vzdálenost od letiště 50 lidí. Barbecue na pláži s živou hudbou, večerní animační programy. Vodní sporty, loď s proskleným dnem, hlubokomořský rybolov. 18jamkové golfové hřiště 6 km od hotelu.

Vybavení hotelu

4 restaurace a bary,

bazén,

fitness centrum,

2 tenisové kurty,

plážové sporty,

dětský klub.

Vybavení pokoje

Pokoj typu Standard s klimatizací, moskytiérou, trezorem za poplatek, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, balkónem/terasou. Za příplatek pokoje family a beach front.

Stravování v hotelu

All inclusive.

Služby v ceně zájezdu

klimatizace.

Služby za poplatek

internet,

potápění,

golf 6 km.

Základná cena zahŕňa

 • leteckou dopravu,
 • letištní taxy,
 • ubytování,
 • stravování dle ceníku,
 • transfery,
 • služby anglicky mluvícího delegáta.

Základná cena nezahŕňa

 • vízum (nutné vybavit individuálně prostřednictvím elektronického formuláře, nebo na požádání vyřídí CK za 1780 Kč –nutná fotokopie pasu),
 • pojištění léčebných výloh.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Siam Travel, IČ: 25930770. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Názov hotela podľa CK: Papillon Lagoon Reef ***+
 • Lokalita podľa CK: Južné pobrežie
 • Miesto podľa CK: Diani Beach

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Papillon Lagoon Reef Hotel ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 101 908
dnes zatvorené

Lokalita

Keňa

Podobne ako susedná Tanzánia je aj Keňa zárukou nevšedných zážitkov počas odpočinkovej i aktívnej dovolenky. Západná časť krajiny patrí horám, pričom tadiaľ prechádza Východoafrický rift. Práve na tomto mieste sa raz Afrika pravdepodobne rozpadne a vznikne nový oceán. Východ krajiny sa zvažuje smerom k Indickému oceánu. Keňa je krajinou nekonečných saván, v ktorých môžete pozorovať tradičné divé zvieratá ako levy, slony, žirafy a zebry. Na tento účel bolo zriadené väčšie množstvo rezervácií a slávnych národných parkov. Nenechajte si preto ujsť miestnu safari v prirodzenom prostredí. Pobrežie Indického oceánu je nádhernou oázou tropickej idylky. Palmové háje, belavé pláže, tyrkysové more, hotelové komplexy v duchu tradičnej architektúry - toto všetko a ešte oveľa viac čaká na návštevníkov pobrežia. Pobrežné vody Kene ponúkajú návštevníkom rovnako bohaté možnosti pozorovania podmorského sveta vrátane koralov. Vyskúšajte destinácie ako Malindi alebo Diani.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašiek a sáčkov do krajiny. V prípade porušenia tohoto nariadenia hrozí cestujúcim zadržanie miestnou políciou a pokuta vo výške niekoľko desiatok tisíc USD.

Nezáväzná objednávka

Papillon Lagoon Reef
    Keňa, Južné pobrežie, Diani Beach

Cena
1 434 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 101 908

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 434,00 €
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
196,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 10 dní - osoba
2
19,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 10 dní
0
45,00 €