Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Papillon Lagoon Reef Hotel ***

Poloha

Tento veľmi populárny hotel, umiestnený Priamo na pláži Diani, ponúka 150 izieb rôznych kategórií, ďalej vonkajší bazén, plážový bar a reštauráciu s terasou, všetky s výhľadom na Indický oceán. Hotel je zariadený v tradičnom africkom štýle, 10 minút jazdy od obchodov a reštaurácií.

Vybavenie

V hoteli Nájdete 2 reštaurácie a 3 bary, obchod, bazén s barom, detský bazén, slnečnú terasu, posilňovňu, detské ihrisko. V blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko.

Izby

ST: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), TV/sat., telefón, kuchynský kút (použitie za poplatok), trezor za poplatok, balkón alebo terasa.
AP2: pozri ST, 2 oddelené spálne.

Zábava

Animačné programy pre deti aj dospelých a večerná zábava.

Stravovanie

Program all inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby (do 23.00 hod.), športy zadarmo, ležadlá a osušky pri bazéne, animácie. Bufetová reštaurácia Baobab podáva kenskú a medzinárodnú kuchyňu.

Pláž

Hotel sa nachádza priamo pri piesočnej pláži Diani.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby Snack a čerstvé ovocie v bare počas dňa Welcome drink

Športová ponuka

Zadarmo: nemotorizované sporty
Za poplatok: potápěčské centrum, motorizované sporty

Pre deti

Animačné programy pre deti počas dňa, detské ihrisko, detský klub.

Wellnes

Posilňovňa je k dispozícii za poplatok.

Internet

Zadarmo: WiFi v areáli celého hotela. 

Platobné karty

VISA, MC/EC

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DRG/DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý Rodinná izba (FR): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 12 rokov

Doba transferu

90 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Keňa

Podobne ako susedná Tanzánia je aj Keňa zárukou nevšedných zážitkov počas odpočinkovej i aktívnej dovolenky. Západná časť krajiny patrí horám, pričom tadiaľ prechádza Východoafrický rift. Práve na tomto mieste sa raz Afrika pravdepodobne rozpadne a vznikne nový oceán. Východ krajiny sa zvažuje smerom k Indickému oceánu. Keňa je krajinou nekonečných saván, v ktorých môžete pozorovať tradičné divé zvieratá ako levy, slony, žirafy a zebry. Na tento účel bolo zriadené väčšie množstvo rezervácií a slávnych národných parkov. Nenechajte si preto ujsť miestnu safari v prirodzenom prostredí. Pobrežie Indického oceánu je nádhernou oázou tropickej idylky. Palmové háje, belavé pláže, tyrkysové more, hotelové komplexy v duchu tradičnej architektúry - toto všetko a ešte oveľa viac čaká na návštevníkov pobrežia. Pobrežné vody Kene ponúkajú návštevníkom rovnako bohaté možnosti pozorovania podmorského sveta vrátane koralov. Vyskúšajte destinácie ako Malindi alebo Diani.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašiek a sáčkov do krajiny. V prípade porušenia tohoto nariadenia hrozí cestujúcim zadržanie miestnou políciou a pokuta vo výške niekoľko desiatok tisíc USD.