Papillon Lagoon Reef Hotel

  Keňa, Južné pobrežie, Diani Beach

Papillon Lagoon Reef

    Keňa, Južné pobrežie, Diani Beach
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Tento veľmi populárny hotel, umiestnený Priamo na pláži Diani, ponúka 150 izieb rôznych kategórií, ďalej vonkajší bazén, plážový bar a reštauráciu s terasou, všetky s výhľadom na Indický oceán. Hotel je zariadený v tradičnom africkom štýle, 10 minút jazdy od obchodov a reštaurácií.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 2 reštaurácie, 3 bary, obchod so suvenírmi, bazén s barom, detský bazén, slnečná terasa, posilňovňa, detské ihrisko, wellness a fitness centrum. V blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko.

Izby

ST: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), TV/sat., telefón, kuchynský kút (použitie za poplatok), trezor za poplatok, balkón alebo terasa.
AP2: pozri ST, 2 oddelené spálne.

Zábava

Animačné programy pre deti aj dospelých a večerná zábava.

Stravovanie

Program all inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby (do 23.00 hod.), športy zadarmo, ležadlá a osušky pri bazéne, animácie. Bufetová reštaurácia Baobab podáva kenskú a medzinárodnú kuchyňu.

Pláž

Hotel sa nachádza priamo pri piesočnej pláži Diani.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby Snack a čerstvé ovocie v bare počas dňa Welcome drink

Športová ponuka

Zadarmo: nemotorizované športy
Za poplatok: potápačské centrum, motorizované športy, stolný tenis, biliard

Pre deti

Animačné programy pre deti počas dňa, detské ihrisko, detský klub.

Wellnes

Posilňovňa a masáže sú k dispozícii za poplatok.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby hotela

Platobné karty

VISA, MC/EC

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DRG/DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý Rodinná izba (FR): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 12 rokov

Doba transferu

90 min

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Papillon Lagoon Reef ***
  • Lokalita podľa CK: Keňa
  • Miesto podľa CK: Diani Beach/južné pobrežie

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Papillon Lagoon Reef Hotel ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 082 189
dnes zatvorené

Lokalita

Keňa

Podobne ako susedná Tanzánia je aj Keňa zárukou nevšedných zážitkov počas odpočinkovej i aktívnej dovolenky. Západná časť krajiny patrí horám, pričom tadiaľ prechádza Východoafrický rift. Práve na tomto mieste sa raz Afrika pravdepodobne rozpadne a vznikne nový oceán. Východ krajiny sa zvažuje smerom k Indickému oceánu. Keňa je krajinou nekonečných saván, v ktorých môžete pozorovať tradičné divé zvieratá ako levy, slony, žirafy a zebry. Na tento účel bolo zriadené väčšie množstvo rezervácií a slávnych národných parkov. Nenechajte si preto ujsť miestnu safari v prirodzenom prostredí. Pobrežie Indického oceánu je nádhernou oázou tropickej idylky. Palmové háje, belavé pláže, tyrkysové more, hotelové komplexy v duchu tradičnej architektúry - toto všetko a ešte oveľa viac čaká na návštevníkov pobrežia. Pobrežné vody Kene ponúkajú návštevníkom rovnako bohaté možnosti pozorovania podmorského sveta vrátane koralov. Vyskúšajte destinácie ako Malindi alebo Diani.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašiek a sáčkov do krajiny. V prípade porušenia tohoto nariadenia hrozí cestujúcim zadržanie miestnou políciou a pokuta vo výške niekoľko desiatok tisíc USD.

Nezáväzná objednávka

Papillon Lagoon Reef
    Keňa, Južné pobrežie, Diani Beach

Cena
1 250 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 082 189

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 249,62 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 11 dní - osoba
2
21,45 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 11 dní
0
47,00 €