800 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Parco Hemingway ***

Název zájezdu dle CK

Rezidence PARCO HEMINGWAY

Poloha

rezidenčný komplex Parco Hemingway sa nachádza v kľudnej, zelenej zóne letoviska Lignano Pineta, cca 800 m od pláže a 300 m od centra mesta.

Vybavenie a služby

v blízkosti reštaurácie, kaviarne, obchody, pizzérie, 1 parkovacie miesto pre každý apartmán.

Ubytovanie

klimatizované apartmány - typ Apt. H4 (Apt. H4 v prízemí, Apt. 2H4 na prvom poschodí) - obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2lôžková spálňa, typ Apt. 5H - v prízemí - obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 3lôžková spálňa (v Apt. H5 po schodoch pod úrovňou terénu), typ Apt. I6 - na prvom poschodí, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2lôžková spálňa ( jedna po schodoch na poschodí), typ Apt. I7 - na prvom poschodí - obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 3lôžková spálňa, 2lôžková spálňa (po schodoch na poschodí). Vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, fén, Wi-Fi ZADARMO (len pre 'zvyčajné' použitie - bez sťahovania a streamingu, pre každý apartmán jeden prístupový kód, ďalší za poplatok), balkón alebo terasa. Súčasťou vybavenia sú uteráky.

Šport a zábava

vonkajší bazén pre dospelých aj deti (v prevádzke 15.5.-15.9.), zábavný park Parco Hemingway, ďalšie športové vyžitie podľa miestnej ponuky.

Stravovanie

individuálne.

Pláž

piesočnatá, cca 800 m, s pozvoľným vstupom do mora. Sprchy a WC na pláži, slnečníky a ležadlá za poplatok.

Doplňujúce informácie

Pobytová taxa cca 1 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Záverečné upratovanie apartmánu (bez kuchyne) - 46 EUR/obyt/AP. s 2 miestnosťami, 48 EUR/pobyt/AP. s 3 miestnosťami. Pri nástupe na pobyt sa skladá vratná kaucia cca 100 EUR/apartmán (pri osobách do 26 rokov - 300 EUR).

Poznámka

cena nezahŕňa pobytovú taxu. Záverečné upratovanie apartmánu (bez kuchyne) - 46 -48 EUR/pobyt. Pri nástupe na pobyt je potrebné zložiť vratnú kauciu 100 EUR/apartmán (u osôb do 26 rokov - 300 EUR).

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Friuli Venezia Giulia