Popis

Popis hotela Parrotel Beach Resort *****

Poloha:
Hotelový rezort sa nachádza priamo na dlhej pláži v zálive Nabq. Letisko Sharm El Sheikh je vzdialené približne 8 km od hotela a nákupné možnosti, ako aj reštaurácie a bary sú v dosahu do 3 km od hotela.

Popis:
Hotelový komplex poskytuje ubytovanie celkovo v 331 izbách, ktoré sú rozmiestnené vo viacerých budovách. Hotel je vybavený vstupnou halou s recepciou s lobby barom (Wi-Fi pripojenie zdarma), hlavnou reštauráciou, niekoľkými á la carte reštauráciami a nájdete tu tiež viacero barov. Zo služieb je k dispozícii kaderníctvo, práčovňa a na nákup suvenírov niekoľko obchodíkov. V peknej a udržiavanej záhrade sa nachádza amfiteáter, bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne a tiež na pláži k dispozícii bez poplatku.

Ubytovanie:
Štýlovo zariadené štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, trezorom a každá z izieb má balkón alebo terasu. V hoteli sa nachádzajú tiež izby s výhľadom na more, ako aj priestrannejšie superior izby, či izby typu deluxe

Stravovanie:
All inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa ľahšie občerstvenie, popoludňajšia káva, čaj, koláče. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v čase od 10:00 neobmedzene. Večera v á la carte reštauráciách (na základe predošlej rezervácie).

Šport a zábava:
Plážový volejbal, tenis. Za poplatok sauna, turecké kúpele, rôzne masáže a vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov. V hoteli pravidelne organizujú animačný program so živou hudbou.

Deti:
Mini klub pre deti vo veku 4 až 12 rokov, detský bazén, detské ihrisko. K dispozícii tiež stráženie detí (na vyžiadanie a za poplatok).

Hotely Sharm El Sheikh