Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Pelagia Studios **

Poloha:

apartmánový dům je postaven přímo u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře s písčitým dnem a 400 m od centra letoviska. Přímo u pláže je množství obchodů, restaurací, taveren a barů. Centrum letoviska Acharavi se vyznačuje bohatým nočním životem, avšak ten se odehrává dále od tohoto ubytování.

Ubytování:

prostorná dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (rozkládají lůžko) se nachází v přízemí a mají kuchyňský kout oddělený dveřmi od ložnice (lednička, el. vařič, el. konvice, základní nádobí), koupelnu (menší vana se sprchou, toaleta), klimatizaci a Wi-Fi (zdarma) a terasu s výhledem na moře. V prvním patře se nachází luxusní apartmány (ceny na vyžádání). Dětská postýlka je na vyžádání (cca 2 €/noc).

Sport a zábava:

široká nabídka vodních sportů na pláži.

Stravování:

bez stravy.

Vzdálenosti:

pláž: 0 m
centrum střediska Acharavi: cca 400 m
zastávka autobusu: cca 700 m
hl. město Korfu: cca 38 km

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Korfu