Penzion Adria

  Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Drvenik

Penzión Adria

    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Drvenik
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Krátky popis

Destinácia Drvenik je obľúbeným cieľom pre dovolenkárov, ktorí nevyhľadávajú v Chorvátsku rušné letoviská. Výborná poloha a rodinná atmosféra, to je penzión Adria.

O ubytovaní

Poloha: penzión je situovaný v centre takzvaného Malého Drveniku, pri kamienkovej pláži lemovanej borovicami, ktorú od penziónu delí len pobrežná promenáda.
Popis: penzión má 3 poschodia, na ktorých sa nachádzajú apartmány, štúdiá alebo izby. Orientované sú buď na more alebo na pohorie. Na prízemí penziónu je reštaurácia s terasou, ktorá poskytuje príjemné posedenie v tieni pod mandarinkovníkmi a kiwi. V celom objekte je Wi-Fi zdarma. Bezplatné parkovanie je hneď za penziónom.
Ubytovanie:
Apt. 1/2+2 – dvojlôžková spálňa, kuchynská časť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa (sprcha a WC), TV, balkón.
Štúdio 1/2, (resp. 1/2+1) – izba s manželskou posteľou (francúzske lôžko), s možnosťou jednej prístelky a malým kuchynským kútom, kúpeľňa (sprcha a WC), TV, balkón.
Izby 1/2, (resp. 1/2+1) – izba s manželskou posteľou (francúzske lôžko), s možnosťou jednej prístelky, TV, mini chladnička, kúpeľňa (sprcha a WC), balkón.
Klienti majú k dispozícii malé uteráky, výmena raz za týždeň. Klimatizácia je za poplatok.
Stravovanie: polpenzia – raňajky sú formou bufetu a večere sú servírované (polievka, hlavné jedlo – výber z 2 menu, šalát formou bufetu, dezert), večere sú bez nápojov.
Šport: za poplatok - fitness a sauna v hoteli Hani, vodné športy (požičovňa skútrov, šlapadiel, banánov, kajakov).
Poznámka: V štúdiách je klimatizácia povinný príplatok počas celej sezóny, v apartmánoch je klimatizácia povinný príplatok v období 1.7. - 2.9.2023, v izbách je klimatizácia nepovinná - v prípade záujmu ju však treba uhradiť v našej CK.

Hodnotenia

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Penzion Adria **
Typ pláže: kamienková
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 678 070
Dnes 8–16 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-penzion-adria-makarska-riviera-chorvatsko-z1678070/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.