20 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Penzion Mala Duba **

Obecné informace

Nově zrekonstruovaný rodinný penzion přímo u krásné oblázkové pláže

Poloha

Živogošče část Mala Duba, Živogošče centrum - 1 km, pláž - 0 m

Vybavenost kapacity

Restaurace s velkou terasou přímo na pláži, wifi ve společných prostorech, vyhrazené parkovací stání

Stravování

Snídaně - kontinentální bufet včetně nápojů

Večeře - servírované menu s výběrem z 1 polévky či teplého předkrmu, 3 hlavních jídel s přílohou, salátu, dezertu či zmrzliny či ovoce, nápoje k večeři za poplatek

Popis ubytování

Pokoj 2 balkon - pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, menší balkon, u některých pokojů možnost 1 přistýlkyPokoj 2 moře - pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, francouzské okno s výhledem na moře, možnost 1 přistýlkyApartmán bilo 4 - velký obývací pokoj s manželskou postelí pro 2 osoby, od plně vybavené kuchyně oddělený zatahovacími dveřmi, samostatná ložnice se dvěma lůžky, terasa s výhledem na moře, sociální zařízení, malá sauna. Apartmán se nachází v posledním patře penzionu.

Vybavenost pokojů/apartmánu:TV, klimatizace (za příplatek), fén, nápojová lednička

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Stredná Dalmácia