Popis

Popis hotela Penzión Pavel

Popis ubytování

2-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 190 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Terasa 6 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Popis

Třígenerační dům Paljuh". 4 km od centra Pula, klidná, slunná poloha, 2.5 km od moře, 2.5 km plaz. Společné: pozemek 600 m2 (oplocený), zahrada, bazén (nezapuštěný) hranatý (6 x 4 m, hloubka 140 cm, 19.05.-29.09.). Terasa (15 m2), gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 300 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 2.5 km, skalnatá pláž 2.5 km. Tenis 1 km, jízdárna 15 km. Skupiny mládeže jen na dotaz.

"

Primorsko

Bývalá rybárska dedinka, ktorá sa v priebehu roka rozrástla na známe turistické centrum, sa nachádza 54 km od Burgasu. Je to veľmi živé mesto. Vedľa obchodov, reštaurácií, barov, diskoték, a klubov sa nachádzajú zmenárne, pošta, banka, 24 hodinová zdravotná služba i ovocný trh. Môžete tu navštívit veľa kaviarní (niektoré ponúkajú internet) a štýlových reštaurácii, kde sú poriadané rôzne kultúrne a spoločenské akcie za priaznivejšie ceny než v hotelových strediskách. I tí najnročnejší klienti si tu prídu na svoje. Iba v Primorská nájdete nápisy ulíc i jedálne lístky v reštaurácii v slovenčine. Návštevníkom letoviska Primorsko je tiež k dispozícii slovenské informačné stredisko.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Primorsko