Penzion Posejdon

  Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Gradac

Penzión POSEJDON 7-14 nocí

    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Gradac
Číslo zájazdu: 1 203 210
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Penzión POSEJDON - Ubytování 7-14 nocí

Poloha

penzión sa nachádza na samom brehu krásnej okruhliakovej pláže, v blízkosti centra mesta Gradac.

Vybavenie a služby

reštaurácia, kaviareň, bar, v blízkosti zmenáreň, market, parkovisko.

Ubytovanie

menšie klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, chladničkou, Wi-Fi ZADARMO, balkónom, s možnosťou prístelky. Pri využití prístelky je priestor v izbe obmedzený. Na izbách nie sú k dispozícii osušky.

Šport a zábava

vyžitie podľa miestnej ponuky, vodné športy.

Stravovanie

polpenzia - raňajky formou bufetu, večere výber z menu so šalátovým bufetom, plná penzia - raňajky formou bufetu, obed a večera výber z menu so šalátovým bufetom, v období 13.6.-19.9. k obedu a večeri ZADARMO: 0,2l vína alebo 0,3l džúsu.

Pláž

okruhliaková, vhodná pre deti, penzión leží priamo pri pláži.

Doplňujúce informácie

hostia penziónu Posejdon môžu využívať vnútorný bazén nachádzajúci sa v hoteli Neptun, vzdialenom cca 50 m. Nástupný deň streda je možný iba v kombinácii s autobusovou alebo leteckou dopravou, prípadne na vyžiadanie v CK. Cena nezahŕňa pobytovú taxu (cca 1,4 EUR/os./deň) a poplatok za parkovanie (cca 3 EUR/auto/deň) - platí sa na mieste.

V prípade slabšej obsadenosti PENZIONU POSEJDON spôsobenej nepriaznivými dopadmi epidémie koronavírusu na dopyt po službách cestovného ruchu si prevádzkovateľ PENZIONU POSEJDON vyhradzuje právo ubytovať hostí PENZIONU POSEJDON v susednom HOTELU NEPTUN *** a to bez nutnosti predchádzajúceho upozornenia. Ide o drahšie ubytovacie zariadenia vyššej kategórie.

Výhody a benefity

Termín pobytu 30.5.-6.6., 13.6.-20.6. a 12.9.-19.9. zahŕňa zľavu 7=5.

Základná cena zahŕňa

ubytovanie a polpenziu/plnú penziu na vybraný počet nocí.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Vítkovice Tours, IČ: 36065463. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Penzión POSEJDON 7-14 nocí **
  • Lokalita podľa CK: Stredná Dalmácia
  • Miesto podľa CK: Gradac

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Penzion Posejdon **
Typ pláže: kamienková
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 203 210
Dnes 8–14.30 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Penzión POSEJDON 7-14 nocí
    Chorvátsko, Makarská riviéra, Stredná Dalmácia, Gradac

Pôvodná cena
249 EUR/os

Cena
212 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 203 210

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
212,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
0
97,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 8-10 dní - osoba
2
14,50 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €