Penzion Veska

Bulharsko, Obzor

Veska

  Bulharsko, Obzor
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Doporučení

Penzion Veska je každoročně vyhledávaný a velmi oblíbený mezi klienty. Nabízí ubytování rodinného typu v klidné části letoviska a v blízkosti pláže. Vynikající poloha penzionu jen přispívá ke spokojenosti hostů.

GPS

42.821819, 27.882092

Pláž

Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující
do moře je vzdálená cca 200 m od penzionu. Slunečníky, lehátka, vodní sporty, atrakce, občerstvení a bary na pláži za poplatek.

Vzdálenost od pláže (cca)

cca 200 m

Vzdálenost od pláže (m)

200

Poloha

Penzion je vzdálen cca 200 m
od velké písčité pláže a cca 150 m od centra
městečka.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze. Snídaně (kontinentální) a večeře (servírované) jsou podávány v restauraci hotelu Kalina Garden (cca 400 m).

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha,
WC) jsou vybaveny TV a chladničkou.
Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospelí.

Název

Veska

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Penzion Veska
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 200 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 266 622
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-veska-obzor-bulharsko-z1266622/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.