Priamo pri pláži | Typ pláže: kamenistá

Popis

Popis hotela Pestana Bay Ocean Aparthotel ****

Poloha: Pestana Ocean Bay je all inclusive hotel lokalizovaný ve Funchalu na Madeiře. Jelikož jsou nabízené služby hotelu pestré, je tento hotel vhodný pro všechny věkové skupiny. Hotel je vzdálen cca 30 minutu pěší chůze překrásné výhlídky s panaromatický výhledem na svah Camara de Lobos a širý oceán. Letiště je vzdáleno cca 5 km od hotelu.

Vybavení: recepce, WI-FI připojení, venkovní dětský bazén, bar, sauna, wellness centrum, jacuzzi, turecká lázeň, business centrum, prádelna, hrací místnost, zahrady, kosmetické služby, dětské hřiště.

Ubytování: Hotel Pestana Ocean Bay nabízí 7 typů ubytování. Studio Classic zahrnuje koupelnu s vanou a sprchovým koutem, trezorem (za příplatek), televizí, telefonem, větrákem, toaletními potřebami., balkónem s výhledem na zahrady. Informace o vyšších kategoriích ubytování u CK.

Stravování: all inclusive

Pláž: Pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: animační programy, cykloturistika, casino, vodní sporty, potápění, rybaření, surfování, jogging, exkurze.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Portugalsko

Z dvoch krajín na Pyrenejskom polostrove predstavuje Portugalsko tú menšiu a hlavne nedocenenú turistickú destináciu. Portugalsko láka každoročne tisíce Slovákov na vôňu pomarančov i ďalšieho ovocia, ako aj na chuť pravého portského vína. Juh krajiny je preslávený nádhernými plážami a bohatým nočným životom. Ide predovšetkým o oblasť Algarve, kde je vybudovaných najviac hotelov a je tu najteplejšie more v rámci Portugalska. Stred krajiny uspokojí milovníkov histórie vďaka početným kultúrnym pamiatkam a hlavnému mestu Lisabon. Sever zas vábi na staré ľudové tradície v malých dedinkách a na povestné vínne pivnice. Je tu najväčšia sila portugalského patriotizmu a centrom oblasti je veľmi známe Porto. Portugalsko má asi desať a pol milióna obyvateľov, asi rovnako ako Česká republika. K Portugalsku patria aj ďalšie dve obľúbené ostrovné destinácie, ktorými sú Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1.5.2017 bude v meste Santa Cruz na portugalskom ostrove Madeira vyberaná pobytová taxa ecotax vo výške 1 EUR/os./noc, max 5 EUR/os./pobyt. Poplatok bude hradený priamo v mieste pobytu ubytovateľovi. Nariadenie sa vzťahuje na všetky typy ubytovacích zariadení v obci Santa Cruz. Od poplatku sú oslobodené osoby do 18 rokov.

Hotely Madeira