Popis

Popis hotela Peter´s Place **

Poloha a popis

Nový hotel Peter's place sa nachádza v obľúbenej turistickej oblasti Faliraki, ktorá je známa pre krásnu zlatú piesočnatú pláž. Autobusová zastávka je vzdialená cca 200 metrov, môžete využiť miestnu dopravu do hlavného mesta Rhodos alebo do mesta Lindos. Hlavné mesto Rhodos leží cca 11 km od hotela a letisko cca 16 km. Hotelové izby sú bez oficiálnej kategórie ubytovania.

CLEVER ponuka je výhodná kombinácia ubytovania v súkromných apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotela vyššej kategórie, kde klienti naplno využívajú programu all inclusive v rovnakej miere ako keby boli klientami priamo v danom hoteli. V tomto prípade klienti dochádzajú na stravovanie do hotela Dorieas 3 *, avšak prakticky celý deň môžu relaxovať v tomto hoteli.

Štúdiá Peter's palace sú oficiálne klasifikované ako 2 * ubytovanie. V prípade kombinácie so službami v hoteli Dorieas a Diagoras je predajná kategórie 3 * .

Vybavenie hotela

Vo vedľajšom hoteli Diagoras je k dispozícii vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, bazén, úschovňa na recepcii (za poplatok - cca 15 € na týždeň), WiFi pripojenie (za poplatok). V hoteli Dorieas je k dispozícii bar pri bazéne a bazén.

Vybavenie izby

Hotel ponúka ubytovanie v niekoľkých typoch izieb:

Dvojlôžková izba sú vybavené :klimatizáciou, trezorom, telefónom, chladničkou, TV, vlastným sociálnym zariadením a sušičom vlasov, balkónom alebo terasou.

Dvojlôžková izba s možnosťou 2 prísteliek sú vybavené : klimatizáciou, trezorom, telefónom, chladničkou, TV, vlastným sociálnym zariadením a sušičom vlasov, balkónom alebo terasou.

Stravovanie

Bez stravovania alebo all inclusive

Aktuálny program ALL INCLUSIVE hoteli DORIEAS 3 * (strava je podávaná v sesterskom susednom hoteli Diagoras 3 *):

• Raňajky: formou bufetu v hlavnej reštaurácii (07:30 - 10:00)
• Olovrant: podávaný v hlavnej reštaurácii (11:00 - 12:00)
• Obed: formou bufetu v hlavnej reštaurácii (12:30 - 14:00)
• Olovrant: pizza, sušienky, zmrzlina (15:30 - 18:00)
• Večera: formou bufetu v hlavnej reštaurácii (18:30 - 21:00)

BARY (klientom k dispozícii v hoteloch Dorieas 3 * a Diagoras 3 *):

- hlavný bar 10:30 - 22:30 miestne pivo a víno, nealkoholické nápoje, káva a čaj
- hlavný bar 14:00 - 22:30 miestne alkoholické nápoje - gin, vodka, ouzo, rum + long drinky z uvedeného alkoholu

Po 24:00 sú všetky nápoje za príplatok.

Zloženie programu all inclusive je orientačná. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradená - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis

Pláž je vzdialená cca 1 100 m od hotela. Hotel zaisťuje zadarmo shuttle bus na pláž, ktorý jazdí od hotela Diagoras. Lehátka a slnečníky sú za poplatok.

Šport a zábava

Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príchode do hotela.

Služby v cene

Shuttle bus. Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté v cene získate po príchode do hotela.

Služby za poplatok

Trezor na recepcii, klimatizácia, vybrané športové aktivity, lehátka a slnečníky. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté v cene zájazdu a sú za poplatok získate po príchode na hotel.

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Rhodos