400 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Porto Kaleo Resort ****

Poloha

Na pokojnom mieste cca 8 km od letoviska Le Castella, obklopený bohatou zeleňou.

Vybavenie

Niekoľko budov, vstupná hala s recepciou, lobby bar, reštaurácia, konferenčná sála, butik, obchod so suvenírmi. V záhrade relaxačný bazén, za športoviskami veľký hlavný bazén, aquapark s toboganmi, terasy s ležadlami a slnečníkmi zadarmo, osušky za poplatok, pizzeria, snack bar pri bazéne.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, TV/sat., telefón, trezor, minichladnička, balkón alebo terasa.
FR: pozri DR, oddelená spálňa, na poschodí.

Zábava

Animačné a zábavné programy, diskotéka, aquapark (pre deti od 8 rokov a 120 cm, 16.00-18.30 hod.).

Stravovanie

Pozri program soft all inclusive.

Pláž

Krásna piesočnatá pláž cca 400 m po rovine (vláčik zadarmo), polohovacie kreslá a slnečníky od 3. radu zadarmo, ležadlá a osušky za poplatok. Bar na pláži.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu 1/2 l vody a 1/4 l vína k jedlu zadarmo Vybrané miestne nealkoholické nápoje a čapované pivo v bare na pláži (10.00 – 19.00 hod.) a v bare pri hlavnom bazéne (10.30 – 13.00 a 15.30 – 20.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: tenis (osvetlenie za poplatok), 2 viacúčelové ihrisko, futbal, stolný tenis, plážový volejbal, vonkajšie fitness, lukostreľba, aerobik
Za poplatok: vodné športy na pláži

Pre deti

Detský malý bazén, detský bazén, miniklub, ihrisko, minidisko, špeciálna detská kuchynka, detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Extra služby

Na mieste povinná platba pobytovej taxy - cca 1 – 3 eur/os./deň. Sprievodca k dispozícii iba na telefóne. Vzhľadom na polohu hotela nie je možné zakúpiť výlety u sprievodcu V hotelovom bazéne vyžadujú kúpacie čiapky (možné zakúpiť na bare).

Pre handicapovaných

Niekoľko izieb prispôsobených pre hendikepovaných klientov.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby.

Platobné karty

EC / MC, Diners Club, VISA.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí +1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Rodinná izba (FR): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí +1 dieťa Dieťa do 12 rokov

Doba transferu

90 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Kalábria